Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Naduveno oko kod skalara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
alex21
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2010
Poruke: 65
Lokacija: Avalon

PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam primetio da mi je jednom od skalara oko jako
naduveno, belicasto, rekao bih da na njega uopste ne vidi.

Kao sto možete videti na poslednjoj slici, levo oko mu je
u redu...


Evo i slike (ovo nije moj skalar ali ima ove simptome):

Slika1
Slika2
Slika3
Slika3

Šta da uradim, dok ne bude prekasno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 10:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 9:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao isti problem sa barbusom. I ja mislim da na to oko uopste ne vidi. Ja sam to resi bez hemikalija zamenom vode na 4 dana i posle vec pve nedelje to se izgubilo. Moje iskustvo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e moja kuma je imala jednog skalara isto tako je imao oko belo i nista nije pomoglo ali ako je riba ima jak metabolizam i dobro se ponasa u akvarijumu prebolece to, a i mozes da probas dejasokovu metodu u lecenju te bolesti ... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neće da se mreste, čudno ponašanje sk... angelfishinheaven Filteri i pumpe 3 Čet Feb 11, 2021 10:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam skalara trikolora WoodyAllen Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Mar 08, 2020 1:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudan izgled Skalara (bolest ili nest... Spavalica13 Ostali Stanovnici 4 Pet Nov 22, 2019 2:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License