Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Raj za gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pohvaele za batu s nadom da se nece ulenjiti Smile
Kao i Nigros i ja bih voleo malo bolje videti ribu kako izgleda. Mozda je tesko uslikati s boka jer je ipak jezerce u pitanju ali kad bi se izvela neka akrobacija Smile pa se bar malo bolje moze videti kako izgledaju.
Koliko mogu da vidim na osnovu slika rekao bih da su bas neke divlje varijacije, kao endleri. Dakle, manji rep. Cak sta vise ubedjen sam da se ne moze naci neki repat muzjak tu a mozda me bata i demantuje Smile

Mislim da sam cuo od nekoga da ovako nesto slicno ima i u Vojvodini, ne secm se ko mi je to rekao, znam da je neki stariji akvarista s kojim sam jednom pricao ali se ne secam koji. Voleo bih videti nesto tako uzivo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 10:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ja sam iz pirota pa da ga malo pohvalim Smile
Izvor se zove Dag-Banjica. Banjica je jedan od najboljih izvora u srbiji, ali mislim i da je u evropi, Mnogi pricaju a i neka istrazivanja tvrde da je voda lekovita, mozete da shvatite jer je od mog najboljeg druga tata bolovao od raka, i doktori su mu davali da pije samo tu vodu. Naravno voda je za pice i mozes 2litre da popijes i jos ti je malo. Sve su nase marke za sokove htele da "otkupe" taj izvor ali nedaju Smile
Nabavicu ja neke slike, prelepo je mesto.
Pogledajte i na google slike, ima ih...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mala ispravka bata samo treba da proseta do tamo i da uradi ono sto sam vec napisao nije on tamo nista radio povodom naseljavanja ribica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Panta
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Feb 2011
Poruke: 45
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ove ribice ima i na borsko jezero (ove male) !!! al cu ih vatam Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Veterinar
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 27

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 11:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra.I mi bi ovako da nam nije ove zime.... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zima sta mi moze sta mi sme osim da mi ubije ribice Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Veterinar
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 27

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefanovic^v ::
Zima sta mi moze sta mi sme osim da mi ubije ribice Very Happy


Da,da..... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja cu moje gupike sto mi netrebaju(sa krivom kicmom) da pustim u neku baru ,pa sta bude..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj da pustas ribe u prirodu, mozes da uneses neku bolest u domaci ekosistem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
boss
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2009
Poruke: 30
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2011 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigros ::
Nemoj da pustas ribe u prirodu, mozes da uneses neku bolest u domaci ekosistem.

Hahahaha... narocito ako si mislio da ih pustis u okolini Bora i Borskog jezera, onda ces ozbiljno da ugrozis ekosistem Very Happy

A ove farme su fantazija!!! Samo sta rade sa toliko gupija? Verovatno jer o milijardama gupija...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2011 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo kod nas je super ali ove fotke sa bazenima i akvarijumima iz turske su biznis Wink najaci su mi redni brojevi na onim akvarijumima . . 216 , 220 . . Laughing ludo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2011 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima i kod nas tako slicno ima u nisu i sremskoj mitrovici sa toplom vodom usred zime22ci ima i gupija pre neznam sada...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Coone97
Akvarista



Registrovan: 04 Feb 2014
Poruke: 54
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Feb 10, 2014 7:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imamo mi u vrscu jezero pa sam mislio da pustim jedno 100 komada sad na leto pa sta bude bude? Inace dobina jezera je oko 20m pa ce vrv. i preziveti zimu? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2014 8:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sto imate jezeru ne znaci da ce ribe preziveti. Ima po Srbiji dosta vode pa opet u njima nema gupika Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
pakistanac98
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2014
Poruke: 24
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 06, 2014 2:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovakvo jezerce ima i u Niskoj banji.Raj za gupike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License