Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potpuna zamena vode Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
macroman1
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2011
Poruke: 12
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Jan 15, 2011 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potrebna mi je pomoc oko akvarijuma.danas sam potpuno zamenio vodu u akvarijumu,a tek sam posle saznao da se menja samo 1/3 vode sta mogu da uradim da li ce mi ribice uginuti????????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 15, 2011 7:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 15, 2011 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

macroman1, trebao bi prvo da se predstaviš na temi namenjenoj tome. A onda takođe da pretrčiš ovaj forum, tu svašta nešto korisno piše Smile Treće, prati naslove tema, pošto na ovoj temi nije reč o vodi Smile A četvrto, ne treba plakati za prosutim mlekom Smile tj. zamenio si svu vodu, ribice će pretrpeti neki šok, ne verujem da će im biti nešto frapantno, ostavi ih i sledeći put pamet u glavu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jan 15, 2011 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo :

*Na vrhu pocetne stranice foruma ima vise stavki i to:

Sajt/Album/Video/Akvarijum/Kalkulator/PRETRAGA/PRAVILNIK/Lista Clanova/PROFIL/NEMATE NOVIH PORUKA/Odjavi se/Kontakt

PRETRAGA sluzi da u nju ukucas zeljeni pojam, mozda je vec neko o tome pisao pa nema potrebe da otvaramo vise puta istu temu.

PRAVILNIK obavezno procitaj.

PROFIL, ides na izmeni pa upises lokaciju tj. odakle si kako bi ostali clanovi imali uvida u to prilikom razmene, prodaje, kupovine itd.

NEMATE NOVIH PORUKA je sanduce u koje ti ostali clanovi i moderatori salju poruke, pojavi se obavestenje da imas 1,2,3 neprocitane poruke.


Drugo :
Jel ta lokacija u tvojoj kuci ili kod komsije na spratu !!!
Ispravljaj podatke u profilu da ne bi bio Banovan !!!

Trece :
Pukusaj da nadjes nekog akvaristu u komsiluku od koga mozes da uzmes sto vise vode i da istu pomesas sa tom vodom u akvarijumu, i da se nadas da ce sve biti ok ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 16, 2011 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde su ti ribe trenutno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nestra1000
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2010
Poruke: 36
Lokacija: novi karlovci opstina indjija

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako je bila temperatura vode ista kao u predhodnj vodi kada si ih ubacio, nece im biti nista
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamena kabla kod potopne pumpe nikouro Uradi Sam (DIY) 12 Pet Nov 20, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Losi parametri vode..Molim savet DraganNikolic Početak u akvaristici 4 Ned Okt 06, 2019 10:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY preciscavanje vode Doksas Uradi Sam (DIY) 55 Pon Apr 15, 2019 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License