Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malezijski puz Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Feb 15, 2011 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz drugari.Da li neko ima visak maleziskog puza i da li bi poslo preko brze poste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 15, 2011 11:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 16, 2011 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja 5-6 komada, mogu da ti posaljem 2 komada. Da li je dovoljno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Feb 16, 2011 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma kako nije dovoljno,ajde na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZePendula
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2011
Poruke: 18
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 16, 2011 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ne bi otvarao novu temu i meni je potreno par ovih puzeva...ako ima neko visak a da je iz beograda...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 16, 2011 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam moje kupio u Beogradu i to za 150 din 8 komada, mada sa popustom posto sam pazario dosta toga. E sad Vlado71 puzici su bas mali oko 1 cm i manje a i da te nekosta to skuplje sa brzom postom. P.S. Meni je najmanji problem da ti ih posaljem. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
florida
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 51
Lokacija: novi beograd-ledine

PorukaPoslao: Sub Feb 19, 2011 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neverujem da se prodaju maleziski puzevi imam i ja da ih poklonim samo licno preuzimanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Feb 19, 2011 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neki lik ih na fejsbuku reklamira kao meteroloske puzeve koji "predvidjaju kisu" i prodaje za 200 din komad hahaha...
Akvaristi ih bacaju na kante, svako normalan ce ti vrlo rado pokloniti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Feb 19, 2011 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto rekoh ja imam 7-8 komada. Da li ce se umnoziti i koliki rastu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Feb 19, 2011 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se stvarno izvinjavam ali ulepsali ste mi dan, slatko sam se ismejao. Very Happy Prvo ovaj sto prodaje na FB-u za 200 din komad pa onda Bobitina sto kupuje za 150 din 8 komada... Pre sam bacao na kilo a kasnije kada sam video da treba i ostalim clanovima vrlo rado sam poceo da poklanjam, davao sam Neci, Jongiju (ako se dobro secam)... i to sam davao matice, cim se jos malo zapate javicu se na forumu, imacu oko 20-30 komada pa ako vam znace i 2 puza vi to raspodelite medjusobno ali nemojte kupovati i bacati pare ni slucajno! Sto kaze kolega Nigros "Svako normalan ce ti vrlo rado pokloniti..."
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Feb 20, 2011 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dargo mi je sto sam ti ulepsao dan, u mom gradu nema skoro nista od akvarijumskih stanovnika. S'obzirom da sam pocetnik mogli su i "akvarijumsku vodu" da mi uvale. Lako je biti akvarista u BG, NS,... Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Feb 20, 2011 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a nisi kupio akvarijumsku vodu??????
to moras obavesno.....salim se..
imace i ja sam od wlajka dobio ove puzeve jes da sam slucajno ubacio helenu kod njih al prezivelu su neki..kad budem i ja imao dacu....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Ned Feb 20, 2011 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svi koje ne mrzi da licno dodju mogu me kontaktirati i doci po malezijske puzeve, gratis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni bi bilo potrebno par komada maleziskh puzica ali imam problem sto sam iz Cacka, da li bi podneli transport i da li bi imao neko da ih posalje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prijavljujem se i ja za koji komad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
slobabob
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 09 Feb 2011
Poruke: 267
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li meni koji malezijski puz brzom postom Smile
neizmerno zahvalan!
hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebni barski i malezijski puzevi Veverac Tražnja 0 Ned Jan 22, 2023 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebni Ramshorn,barski ili malezijs... chaosad Tražnja 0 Pon Nov 16, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malezijski puzevi Veverac Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Apr 18, 2020 1:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malezijski puzevi tatjana777 Arhiva Malih Oglasa 7 Sre Jan 08, 2020 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License