Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Neke moje ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na tome sam planirao da se pozabavim, inace ta riba je proglasena za ribu godine na jednom oficijelnom sajtu za gupike Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 9:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wow svaka cast majstore.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 7:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Imam u planu da se vise posvetnim ukrstanjima snejkskinova, mikarifa i slicnih varijacija.

Ovako mi se nesto dopalo sto sam dobio:

Image

Dobijao sam isto tako samo u zutoj boji, sad je nesto stalo sa novim takvima, sad su zuckasti bez pruga po telu.


Neznam da sam skoro video ovako dobru ribu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 10:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste tako je kad radis inbriding na red curveno postaje juto treba ubaciti
svježa krv da bi se očuvati crveno.

Snake skin je X i Y linked i su 2 gena za rep i tjelo.

To se vidi iz slike sacuval si snake skin na tjelo ali rep nije snake skin.
To je dobro jer mojes da vidis dali je snake skint po telo X ili Y linked.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Pon Feb 21, 2011 10:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Op zdravo drushstvo vratio sam se nisam imao svobodnog vremena poslednih nekoliko meseca pa nisam se i javil vidim da je jedna iz mojh ribica pobedlina na konkurs pa HVALA svima koi su mi chestitali cenim ja to.
Neko je hteo da napishem par rechi o pobednig.
Pa nije on iz neka linija ispali sa 3-4 slichne ribice kat sam pravio genetchki analiz Moscow Blue i ovo je bila jedna iz linije koje su koristili za ubacivanje neshto u Moscow Blue.Nezna se dali ce da je zadurjim zato sto je otac poginuo, a jenke su izpali mislim samo 2 iz ove linije.
Za sad sam stavio ribe na zadnji pland posto imam drugih preoriteta nedostig vremeni.
Nadam se ce da cu naci opet vreme za ribe i da neco da zagubim neke stvarno lepi primeraka.

Bojane hvala i za poster koj si stavio u facebook stvarno je lep Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License