Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biljka iz nasih voda Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FishLover
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2010
Poruke: 27

PorukaPoslao: Sub Mar 13, 2010 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacio sam ovu biljku u aq i raste kao luda a nema ni koren...negooo to je biljka iz obliznjeg kanala pa se pitam jel ovo pametno?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 13, 2010 7:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 13, 2010 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si je ubacio iz nekog odredjenog razloga i ona te zadovoljavapo tom pitanju onda ok.
Biljka ko biljka, raste i siri se....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
FishLover
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2010
Poruke: 27

PorukaPoslao: Ned Mar 14, 2010 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cool. zadrzacu je! Inace,ovu biljku svuda vidjam u nasim vodama ima je kolko oces
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 14, 2010 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preko leta se mogu naci lepi primerci Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Uto Mar 16, 2010 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo kad ubacujes biljke iz nasih voda ne bi bilo lose da ih prethodno dezifikujes u blagom rastvoru hipermangana.
I ja sam ubacivala biljke tako ali se nijedna nije duze zadrzala, puzevi ih obozavaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bela mutna voda Maridza Početak u akvaristici 5 Uto Sep 12, 2023 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plutajuca biljka ili ne? Rooster Biljke 2 Pon Feb 07, 2022 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljka je prerasla i pocinje da izbij... uki01 Biljke 1 Pet Apr 09, 2021 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License