Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 jezerca , ribnjaci pitanje za sve? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Feb 11, 2011 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam bazence sa KOI saranima ijednom japankom.
Vecina riba je tu ves 3 godine i prezimljavaju u bazenu(jezeru)ispod leda, koji povremeno razbijam. Dubina je oko 1.1m i ima oko 3 - 4 m kubna vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 11, 2011 8:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Feb 11, 2011 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a moze li neko da napise kako je najlakse i najjeftinije napraviti jezerce...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Feb 11, 2011 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najlakse ti je uzmes lopatu u ruke iskopas rupu kakvu oces da imas jezerce i onda kupis kvalitetan najlon za vrtna jezerca i ubasis u rupu , po ivicama stavis krupno kamenje da se najlon ne pomera i napravis bio filter koji radi na slicnom principu kao i onaj akvarijumski Smile

Ukopana varijanta jezerce:
http://watergarden.com/pages/build_wg.html

Zidana varijanta :
http://www.koicarp.org.uk/koi_pond1.htm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 1:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a kad bi se iskopalo neko jezerce sa nekih 2 metra sa metar ipo dva sa dubinom oko metar......
dali bi morao da pravim filter...?bilo bi obavezno?
i da neznam koje bi ribe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neca ::
a kad bi se iskopalo neko jezerce sa nekih 2 metra sa metar ipo dva sa dubinom oko metar......
dali bi morao da pravim filter...?bilo bi obavezno?
i da neznam koje bi ribe?


Za takvo jezerce najbolje su pastrmke, jer su najzdravije i najukusnije. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
baraba
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 4
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 1:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imaju da se kupe gotova korita, ali ne bih da stavljam link zbog reklame od250 do 1000l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

widjao sam to...samo me zanima dal mora filter?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
baraba
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 4
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 2:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo linka, sad videh da se reklamira ovde na forumu

Nema reklame javno jer necemo nikog da favorizujemo, to moze preko pp, sledeci put ide opomena, edit by Bojan
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 3:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neca ::
widjao sam to...samo me zanima dal mora filter?


Mora ako hoćeš da filtriraš vodu, fizički, hemijski ili biološki.

Biološko filtriranje možeš da odradiš sa odgovarajućim biljnim svetom, dok fizičko je neophodno, ako ne želiš da Ti se jezero ne uprlja, fizički.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
baraba
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 4
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 7:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

baraba ::
evo linka, sad videh da se reklamira ovde na forumu

Nema reklame javno jer necemo nikog da favorizujemo, to moze preko pp, sledeci put ide opomena, edit by Bojan

stavio sam link jer link i ovako i onako stoji na forumu i to na pocetnoj stranici, pa je malo glupo da me opominjes zbog ovoga
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 7:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U tvom profilu kao sto vidis nema opomene a nisam te opomenuo vec samo upozorio da to ne radis jer postoji dogovor sa ljudima koji se reklamiraju koji ja postujem. Kao sto rekoh ok je reci ima reklama ovde i poslati pp link ila sta vec. To nije glupo, to se zove poslovanje.

Izvinjavam se svima sto malo kvarim temu ali cisto da skrenem paznju i ostalima da se ne bi posle jurili i cenzurisali.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
baraba
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 4
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 7:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok, izvinjavam se onda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Miso moze li ribnjak 2x3 ili 2x4 tako nesto, i da li se mresti stuka ili ostale ribe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Panta
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Feb 2011
Poruke: 45
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u Bor sy ti 200 din mali a 1150 matorci !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za stuku je to pre malo (ukoliko bi stuka zivela nijedna druga manja riba ti ne bi prezivela sa stukom jel bi je stuka pojela) a za ostale vrste moze kao na primer babusku , sarane , crvemperke Smile

Evo moja proslogodisnja mladj babuske Laughing


Image


Image

Da sam imao maticne sarane imao bi i mladj sarana ali nisam imao Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka co2 pitanje denza025 Ostala oprema 3 Čet Avg 06, 2020 7:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje vezano za sajt i održavanje nenad.dragisic Razno 2 Čet Jul 09, 2020 4:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License