Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest zivorotki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pon Feb 14, 2011 5:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

verovatno misli dali u roku od 28 dana treba da ih prenese u drugi akv da je pusti da se okoti...ili ono pole 28 dana da je pusti u akv da se okoti...bar mislim da je to to na sta on misli..e sad moguce da gresim..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 14, 2011 5:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Hemac88
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2011
Poruke: 155
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Pon Feb 14, 2011 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod ksifoa je period trunoce oko 35 dana i to na temperaturi od 26 stepeni, a onda 2 dana pre isteka tog perioda pojacaj na 28 stepeni i u ta 2 dana cekaj malce/ Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 14, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam hteo da otvorim novu temu,a greskom sam moje pitanje postavio ovde jer sam u medjuvremenu citao o zivorotkama...Cuo sam da zenkama treba 2-3 dana da se zatvore(koliko sam razumeo 2-3 dana posle mresta da budu same bez muzijaka).Da li se u tih 28 dana (trudnoce) racunaju i ova 2-3?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Feb 14, 2011 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E neka si ovde upisao. Nemas nikakvu potrebu za novom temom.
Vise mozes da naskodis ako zenku juris po akvarijumu kako bi je odvojio nego li je ostavis sa muzjakom u istom. Ona ce bezati, ignorisati ... muzjaka u svakom slucaju , dok jurcanje sa mrezom moze samo dodatno da stresira zenku i tako .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 15, 2011 9:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala nikouro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao, danas sam prebacio dve gupi u manji akvarijum 30l. Nadute su i treba da se omreste pa posto ja o tome neznam nista molim za savet. Usput posto su mi delovale usamljeno u tom akvarijumu ubacio sam i par ksife i muzjaka gupi. Temperatura je 26c
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da treba da izbacis ksifo i tog muzjaka jer ce biti prava gozba kada dodju mladi na svet ubaci neku mahovinu ili nesto da bi ti se tu sakrivala mladj jer sigurno se nece obe omrestiti u istom trenutku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubaci mnogo trave kakve god da imas,najbolja je plutajuca trava...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li i gupike hoce da pojedu svoje mlade, posto neznam za koje vreme ce da se omreste da li mogu same da budu u drugom akvarijumu, ili da ih vratim u akvarijum gde su bile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok se budu kotile nece ih jesti,ali bi trebalo kad se iskote da zenke vratis u aq u kom su bile Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi. Može da se desi, ali i ne mora. Meni se pre neki dan okotila gupika, u isečenoj flaši od 2l koja stoji u akvarijumu i nije pojela ni jedno. Ima ih preko 30.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako da prepoznam kad ce da se mreste, koji su simptomi
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t1299.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2011 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok ti se jednom omresti, posle se mresti na 28-35 dana. Kod mene je proslo 34 dana od prvog do drugog okota.

Obadve su skotne. Mogu da se okote za dan-dva, a mozda i za nedelju, niko ti sa sigurnoscu ne moze reci za prvi put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Feb 25, 2011 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sad, ovaj prvi je aq za mrest. Da li tu nesta fali i da li smem da ubacim muljase i algare, neznam da li ce pojesti mladj. Ova druga slika prikazuje maticni i ovaj za mrest
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License