Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CO2 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FishLover
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2010
Poruke: 27

PorukaPoslao: Uto Mar 16, 2010 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesto kontam...ako je gazirana mineralna voda puna CO2 i minerala,zar ne bi bilo idealno dosipati svaki dan po malo u akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 16, 2010 8:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 16, 2010 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa moze, ja sam pre par godina u jednom to probavao i nisam primetio nista lose da je bilo bi zivi svet u tom akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
FishLover
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2010
Poruke: 27

PorukaPoslao: Sre Mar 17, 2010 1:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da,gazirana voda sadrzi rastvoren CO2 (obicno 3g/l) sto i nije lose,ja cu da dosipavam,pa ako bilke napreduju nastavicu!
Inace ja akvarijum imam vise od 6god ali nikad se nisam ozbiljnije bavio njom,a onda sam video ovaj forum... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Mar 17, 2010 12:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jeftinije i lakse ti je sa napravis CO2 generator...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sre Mar 17, 2010 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali pomalo ja sam jednom to isprobao i ribice se sokirale jedva sam ih zive spasio ...
Sigurnije je da napravis sam CO2 ali i nemora dora podloga i jako svetlo netreba nikakva hemija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License