Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 crni moli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mike
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Mar 2010
Poruke: 5
Lokacija: schweiz

PorukaPoslao: Pet Mar 19, 2010 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav raja nov sam u ovome i odma imam problema nedavno uzo sam crni moli tako rekose da se zove stavijo u akva.. dva dana sve normalno treci vidim sam leze na dnu cetvrti dan jedan je uginuo sta da radim da spasim ostale neznam kako dalje moze li ko pomoc
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 19, 2010 6:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 19, 2010 6:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, to je druze jako malo podataka sto si rekao ali riba je uginula ili zato sto je bolesna ili zato sto si ti nesto pogresio. E sad gde si ti pogresio ne bih znao da ti kazem jer nisi naveo nista o akvarijumu i uslovima u kojima je ta riba zivela.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Mar 20, 2010 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj jos informacija. Prvo dali si ciklirao akvarijum. Koliko je proteklo od sipanja vode u akvarijum do ubacivanja ribica, Koja je temperatura? Moras dati vise informacija. Pomozio nam da da ti pomognemo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mike
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Mar 2010
Poruke: 5
Lokacija: schweiz

PorukaPoslao: Sub Mar 20, 2010 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nerazumijem se bas u sve to pocetnik sam i volijo bi sto vise zaznat po citav dan citam tu kod vas kako sta. akvarijum sam uzeo nov oko 100 litara je nasuo vode i nakon 7.8 dana ubacijo moli medutim uginuli su. sad ponovo sve radim sta treba od pocetka da uradim i hvala vam na javljanju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mike
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Mar 2010
Poruke: 5
Lokacija: schweiz

PorukaPoslao: Sub Mar 20, 2010 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedino jos da napomenem jedan dan plivaju i super im je vec drugi dan vidim ih na dnu akvarijuma leze al zive posle toga uginu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Art pro crni kamen WoodyAllen Ponuda 0 Pet Avg 26, 2022 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maslinasto zeleni moli goran012 Ribe 0 Sre Jun 30, 2021 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License