Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest zivorotki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 25, 2011 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene muljasi ne diraju mladj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 25, 2011 10:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Feb 25, 2011 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bi trebalo,da ih diraju,osim ako ih nesvesno progutaju,ali je malo verivatno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Feb 26, 2011 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto ce meni biti prvi mrest, ukazite mi na greske koje ne smem da dozvolim. Kupio sam hranu za mladj. Ubacio sam danas jednog muljasa, jednog algara i par amazonaca. Zasadio sam od biljaka: zito, kriptokorinu i jos jednu patuljastu kojoj ne znam ime. Da li mi treba jos nesta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 26, 2011 6:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel' planiraš da ih mrestiš u posebnom akvarijumu ili u zajedničkom akvarijumu?
Poželjno je da imaš i neko povrišinsko bilje koje pluta, npr. pistia. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Feb 26, 2011 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na prethodnoj stranici su slike. Imam maticni akvarijum i ovaj za mrest u kojem sam ubacio ovo sto sam naveo. Znaci akvarijum za to sluzi a cistace sam ubacio da bi voda bila zdravija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 26, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ako nema nekih riba koje bi pojele novorođene ribice, onda ne treba da guraš previše bilja, dovoljno je to što imaš. Smile Bar to je neko moje mišljenje... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Sub Feb 26, 2011 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

obavezno moras nabaviti neku biljku koja pluta po povrsini.....zato sto kad se male gupike kad se okote one plivaju prema povrsin i onda ako tamo ostanu i zenkee ih pojedu.te im biljke trebaju da se sakriju....................
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Feb 27, 2011 5:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probacu da nabavim plutajuce bilje mada u Pirotu je izbor nula. Majke mislim da prebacim u maticni cim se izlegu, ako ne zakasnim pa pojedu mladj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Mar 01, 2011 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I evo ih. Juce se izlegla jedna gupi, ima ih oko 40 komada i to izgleda ovako. Recite mi sada nesto vise o hranjenju (kolicini i intezitetu). Ja sam kupio neku hranu navodno za mladj a uz to im kasicicom usitnim dzigericu. Jos jeno pitanjce, koliko je potrebno vremena da porastu i da pocnu da se razlikuju muzjaci od zenki. Hvala
Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Uto Mar 01, 2011 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravooo, lepota
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Uto Mar 01, 2011 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bobitina sve zavisi od uslova.Ako imaš filter,grejač i raznovrsnu hranu,moćićeš sa mesec ipo dana da ih razlikuješ po polovima.Vidim da si lepo sredio akvarijum za mladj,verovatno će da ti rastu lepo,uostalom nigde ne žuriš u akvaristici treba samo strpljenje i dobri uslovi :)Mene jedino brinu ksifo i platy jer sporo rastu,preterano sporo.Inače za gupike i moli se nikada nisam brinuo rastu najbrže od svih živorotki.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Uto Mar 01, 2011 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko litara je akv.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 6:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je 30l, od opreme ima: potapajuca pumpa, grejac, areacija. Evo slike
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 8:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fino zamisljeno, samo neka se mreste, cestitke Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam pokupio kritike, to je napredak. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License