Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijumske Ajkule? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao, da li postoji tako nesto. Ako postoje, uslovi cuvanja i gde mogu da se nadju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 7:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lucy
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2010
Poruke: 43
Lokacija: Ram,Veliko Gradiste

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako mislis na Pangasiusa,postoji,ali to nije ajkula,to je vrsta soma,mozes ih naci po pet-sopovima,ili ih,eventualno,mozes dobiti na poklon,posto ih ljudi uzimaju kao male i slatke,pa kada prerastu akvarijum,neznaju gde ce sa njima.Ne bih ti preporucila njihovo drzanje u akvarijumu jer mogu porasti bas velike (do 1 metar).Biljojedi su i nisu nesto zahtevne po pitanju vode,ali su veoma plasljive,plasljiviju ribu nisam videla.Cim dodje do nekog naglog pokreta ili slicno,pocinje jurcati po akvarijumu i udarati glavu u sve sto joj se nadje na putu.Pricam ti ovo iz svog iskustva,moja sestra je imala ovu ribicu (koju je kupila samo zato sto lici na ajkulicu) o kojoj sam ja brinula i iako smo imali veoma veliki akvarijum,na kraju smo morali da je poklonimo (imala je preko 50 centimetra).Po meni ove ribe nisu za akvarijum,vec za bazen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ti lucy, znazi nista od toga. Pozdrav zop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Lucy
Koliki Ti akvarijum imaš, kada je u njemu bila ribetina od pola metra?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Lucy
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2010
Poruke: 43
Lokacija: Ram,Veliko Gradiste

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

150x40x50,ali je malo napukao,pa mi sada sluzi kao terarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas Bala shark, izguglaj i videces lepotu. Meni su mnogo gotivne te ribe. Mada, raste do 30 cm ako se ne varam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lucy ::
150x40x50,ali je malo napukao,pa mi sada sluzi kao terarijum.


AJde uslikaj terarijum, ako nije problem?
Šta sve imaš od bilja u njemu?

P.S. Baš pravim jedan sličnih dimenzija. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tema nije o terarijumima, ili u drugoj temi ili na pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 6:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Labeo Bicolor lepa je riba, pise da je iz porodice barbusa. Koliki bi trebao akvarijum za nekoliko takvih ako rastu 30cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preko 300 litara i barem 120 cm duzine
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Nigrose, da ce bog i takav akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ajkule ,Pangasianodon hzpophthalmus ilijanokoski Bolest 0 Čet Avg 27, 2020 11:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MasterLine set djubriva za akvarijums... Ludimir Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 12, 2018 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati MasterLine đubriva za akvarijumske bi... Ludimir Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 11, 2018 9:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Recna hrana za akvarijumske ribice Shika Ishrana 4 Ned Mar 27, 2016 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pangasius i akvarijumske ribice Filip:) Ribe 4 Sub Feb 06, 2016 12:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License