Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Puzevi amazonci Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milanche
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2009
Poruke: 25
Lokacija: Beograd/Zemun

PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prihvatam puzeve amazonce na poklon (2-3 kom.) po mogucnosti da su muzijak i zenka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 12:23 am Snimi Poruku Nazad na vrh

ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

retko da ce neko tek tako pokloniti a da je iz drugog grada..mislim ja se ne bi bakcao za 3 puza preko cele srbije..bolje stavi oglas da kupujes,,,ako ih volis kupi neki aq/10-20 litara..i eto ti

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ja sam ih posalo u N.Sad iz Bgda samo da ih se resim a mrzelo me je . hahah.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista nije problem kad postoji zelja, ja sam jednom slao za Novi Pazar Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zeljkokiki
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2009
Poruke: 4
Lokacija: Ćuprija

PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oni su hemafroditi tj. i muško i žensko. Ali u svakom slučaju potrebno je da budu dva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amazonci nisu hemafroditi, sto znaci da mora da bude musko i zensko da bi bilo podmlatka...!!! ima slucajeva da neko dobije lupam 5 zenki i posle mesec dva dobije mladunce pa pomisli da su hemafroditi-netacno, nego zenke duze vreme mogu da nose oplodjena jaja u sebi, a tek posle odredjenog vremena da ih poloze...

Tako da bih molio neke clanove da prvo provere neke informacije pa tek onda da nesto napisu, ne zbog mene-mene necete zbuniti itd, nego zbog pocetnika...

da neduzim Amazonci dakle NISU hemafroditi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tacno , i ja te podrzavam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nebojsa si ti zavrsio fax za akvaristiku Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 2:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam zavrsio fax Smile nego sam citao na raznim forumima razne tekstove sto o bilju sto o ribicama, vodi, hemiji itd...pa sam tsako naucio ponesto, nemoj da se brigas, nov si pa ti sad sve nejasno i nerazumljivo, akvaristika prvenstveno zahteva strpljenje, pa tek ostalo sve... polako, sve ces nauciti samo citaj tekstove, kreni od pocetka, mislim da ovaj i jos 1 stari sajt(da nereklamiram) imaju najvise korisnih i dosta opisnih tekstova sto se tice akvaristike...

tako ce jednog dana i tebe neko da pita, a ti kao stariji kolega budi ok pa im pojasni da citaju, i polako uce... tvoj prvi aq je veruj mi jedno 100put bolji nego moj 1aq, samo da mi je slika pa da mi se smejes, al sreca pa tad nisam slikao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 11:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mico_Nk
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2010
Poruke: 138
Lokacija: Niksic, Crna Gora

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nebojsa " Tako da bih molio neke clanove da prvo provere neke informacije pa tek onda da nesto napisu, ne zbog mene-mene necete zbuniti itd, nego zbog pocetnika... " Ja sam i postao clan ovog sajta kako bih naucio dosta toga, jer vidim da ste svi vi dosta iskusni akvaristi i svjestan sam da koliko god vremena neko ima akvarijum ponovo ne moze sve da zna... Isto tako ne moras biti tako direktan, momak nije znao da nisu hemafroditi (na neki sajt je procitao i mislio je tako - sto znaci da neki sajtovi su lose postavljeni, a ne da on nije "provjeravao neke informacije"). Ja shvatam da mi pocetnici nekad izvalimo nesto nidje veze, ali zato je dobro da se nadje neko ko zna da ispravi... Smile Izvini zbog ovog "romana" Very Happy ali brate kad ja izvalim nesto nadam se da ces me ispraviti jer sam na ovaj sajt da bih nasao odgovore a ne da bih ih trazio na neko drugo mjesto... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

al ako nije znao zasto je onda morao da pise da jesu...ja kad nesto nisam siguran onda prvo pitam ili proverim na par mesta, nedodjem i napisem nesto u sta nisam siguran.... tak da ja nisam bio surov, nego samo realan...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Mico_Nk
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2010
Poruke: 138
Lokacija: Niksic, Crna Gora

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 21, 2010 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu...
Ima li ko na prodaju par komada? Teritorija Beograda zbog preuzimanja Confused
Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Puzevi NS Cvrc Tražnja 0 Sub Apr 29, 2023 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni barski i malezijski puzevi Veverac Tražnja 0 Ned Jan 22, 2023 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni obicni bladder puzevi - Phys... UrosB Tražnja 0 Ned Jul 11, 2021 9:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red Cherry kozice i Helene puzevi nikouro Ponuda 9 Pon Maj 31, 2021 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puževi amazonci Mello Tražnja 0 Pet Dec 25, 2020 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License