Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Aparatura za Artemiju Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
hazard013
Akvarista



Registrovan: 03 Feb 2011
Poruke: 26
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2011 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citao sam po forumu, gledao slike i klipove i dodjoh na ideju da i sam nesto napravim, a da sav materijal nadjem u kuci. Znaci da bude skoro dzabe Smile
Materijal:
- flasa od soda vode
- gumeno crevo
- skalper
- 2 ventila
- plasticni crevo
- pumpa za vazduh
Na flasi koja ima zaobljeno dno sam izbusio dve rupe, jednu za vazduh, drugo sa skupljanje artemije, zatim sam na dno flase ubaci plasticno crevo koje ce sluziti za prikupljanje artemije, a iznad njega sam stavio crevo za vazduh. Sve to izgleda ovako, pa ko hoce da se igra evo mu i slika:


Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2011 3:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka kupujem proverenu artemiju za izlegan... bucaiskalari Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 24, 2017 9:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakvu vodu koristiti za artemiju ? sunce Ishrana 6 Ned Maj 12, 2013 12:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka prodajem artemiju silwert Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Nov 25, 2010 5:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License