Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malezijski puz Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....html#45481
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 8:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima li neko da hoce da posalje koji komad? Moze na pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Mar 06, 2011 11:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar nema niko? Nije valjda da cu ija morati da narucujem ove puzice, ako ih uopste nadjem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2011 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ne bude nikoga ja cu vam poslati, ali... KAD BUDEM MOGAO I IMAO VREMENA, izvinjavam se sto pisem velikim slovima ali lakse cete zapamtiti pa necete slati PP "A kad ces da posaljes...?" Poslacu ako ne u roku ove onda u roku sledece nedelje. Javicu u ovoj temi tacno koji dan pa da mi posaljete adresu na PP.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Spaska
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2011
Poruke: 35
Lokacija: Vladicin Han

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2011 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni potrbni puzici, mozda moguce licno preuzimanje ako se brzo dogovorimo i ako ima naravno. Hvala unapred...

Ja necu u PP, mozda kasnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Spaska
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2011
Poruke: 35
Lokacija: Vladicin Han

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2011 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ko ima malezijski puzeva na zajam, vracam cim se poveca broj u mom akvarijumu????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2011 11:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Spaska ... zamolio bih te da detaljno procitas Pravilnik.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2011 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posaljite mi na PP vase kucne adrese, u ponedeljak-utorak saljem puzeve.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Spaska
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2011
Poruke: 35
Lokacija: Vladicin Han

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li ko malezijskih puzeva na poklon ili prodaju???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Mar 23, 2011 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puzevi su danas poslati clanovima Spaska i Mello. Izvinjavam se sto nisam poslao kada sam rekao, imao sam problema sa vremenom i zdravljem. Spakovao sam vam u male paketice, dobro zatvorio i poslao kao preporuceno pismo kako bi vas postarina izasla jeftinije (cini mi se oko 50 din). Javite ovde kada vam stigne paket. Sve najbolje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2011 2:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel su stigli puzevi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2011 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puzevi su stigli danas, hvala najlepse
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Spaska
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2011
Poruke: 35
Lokacija: Vladicin Han

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2011 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puzevi danas preuzeti. Hvalaaaa....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Krempitica
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Feb 2012
Poruke: 5
Lokacija: Bgd

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wlayko,
Ima li još puževa na lageru? Ja bih bila više nego zahvalna na par komada (valjda je to dosta za početak). Ako može, javi da ti šibnem adresu.
Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebni barski i malezijski puzevi Veverac Tražnja 0 Ned Jan 22, 2023 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebni Ramshorn,barski ili malezijs... chaosad Tražnja 0 Pon Nov 16, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malezijski puzevi Veverac Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Apr 18, 2020 1:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malezijski puzevi tatjana777 Arhiva Malih Oglasa 7 Sre Jan 08, 2020 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License