Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pecina od kokosovog oraha Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Feb 04, 2011 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hocu, hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 04, 2011 1:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sini82bla
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 91
Lokacija: BEOGRAD M.M.LUG

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2011 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda je sirov....obicno su matori i dosta suvi zato sto kod nas prvo stoje poprilicno u skladistima pa u prodaju pa dok se proda...itd...mislim da je sirov i da zato pusta boju...probaj da ga zapeces malo...ne bikvalno...ako imas radijator stavi ga par dana da se prosusi dobro nemoj na pec ili rernu da se ne zapali...i posle ga potopi...nece pustati boju...pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2011 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavicu ga na radijator, hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Veterinar
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 27

PorukaPoslao: Pet Feb 11, 2011 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ekstra stvar i odlicna dekoracija za akvarijume...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nestra1000
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2010
Poruke: 36
Lokacija: novi karlovci opstina indjija

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam pecinu napravio jos pre...i stvarno dobro izgleda ali nisam kacio travu na nju i japanke se cesto zavlace unutra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vrbica
Akvarista



Registrovan: 19 Apr 2011
Poruke: 12
Lokacija: Beograd-Vidikovac

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 8:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja sam napravila sasvim pristojnu pecinu od kokosa.Moram da kažem,kad se presece,i ocisti "meso",masnoca koju sadrzi lako se opere deterdžentom za pranje sudova,a zatim otkuvava,u nekoliko voda.u vrucoj vodi,moze da pusti jos malo boje,ali kad se stavi u akvarijum gde je prosecna temperatura oko 25 stepeni,ne pusta boju,niti masnocu.Nista,sasvim je cisto.I potonula je odmah Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kokosov orah je dobar za dosta riba jaih drzim kod ancistrusa i kod kribenzisa...za pranje ne sme nikakva tecnost osim varakine i kiseline,jer to ne smeta ribicama samo ga malo operite i stavite ga u ak i super je za mrest riba...
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vladimir27
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2011
Poruke: 44
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Uto Jun 21, 2011 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo sam i ja ovo stavio i super izgleda.Kuvao ga 3 puta al ono idalje pusta boju.Stavio sam ga u akvarijum i verujem da nece pustati vise,ovako kad ga kuvam to bi stalno pustalo jer ipak velika je temp....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
danebgd
Akvarista



Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 23
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo je odlicna ideja,ovih dana kupujem kokos i bacam se na posao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2011 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam ga kupio za 1.38e ali je veoma manji pa da pitam kako mogu da napravim onakva vrata mislim sa cim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2011 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa ubodnom testerom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jul 22, 2011 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali samo pripazi na prste tj ruku. Hoce ubodna da "skoci" a po obicaju pada na neki prst tj ruku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
draka
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2011
Poruke: 21
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 24, 2011 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Ali samo pripazi na prste tj ruku. Hoce ubodna da "skoci" a po obicaju pada na neki prst tj ruku.


Jos bolje neka uzme rukavice one jace i cvrsto da drzi ubodnu, ja uvek kada radim sa ubodnom koristim rukavice. Nije zezanje sa njom, stvarno zna da baca dosta i posle bude svasta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Ned Jul 24, 2011 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam moju pecinu napravio sa krunom za otvaranje rupa u drvetu i metalu za busilicu nema cimanja nema povreda a ocas posla se zavrsi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li kokosov orah moze da se ubudja u vodi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka List domaceg oraha u betta akvarijumu BlackRaven Početak u akvaristici 3 Pet Nov 08, 2019 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecina od kokosa srki.acs Arhiva Malih Oglasa 5 Sre Dec 16, 2015 12:50 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati pecina od kokosovog oraha stefanrudi Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 15, 2014 4:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecina, drvo, zaklon ili slicno... reventon Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Apr 21, 2013 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj par ancitrusa za razmnozavanje i ... darko.potic.33 Razmnožavanje 18 Sub Feb 23, 2013 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License