Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 H2O fertil Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zorbas
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 92
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 04, 2011 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dal neko ima iskustva sa tecnim djubrivom raggio di sole "fish H2O fertil"?


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 04, 2011 1:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2011 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja upravo kupio isto, pa postavljam isto pitanje. Kod nas u Vrscu nisam nasao Easy carbo.
Zorbas, poceo da koristis, saznao nesto vise?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zorbas
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 92
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2011 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristio pa batalio.Zavisno od litraze, mozda tebi bude odgovaralo ali meni je bilo ne isplativo posto je jako blag (nije velika koncentracija) tako da je meni na 200l jako kratko trajala jedna bocica.Pa sam presao na profito koji je puno vece koncentracije i ispadne puno ekonomicnije.Sto se tice ucinka kod mene se nije lose ponasao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2011 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci delovanje se vidi malo na biljkama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zorbas
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 92
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2011 2:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Videlo se al je ipak bolje ako naletis negde na easy life program pa uzmi profito i easy carbo sa njima su razlike ociglednije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2011 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stigao easy carbo, kad se dodaje? Da li je bolje ujutru, uvece, pre paljenja svetla....?
Posto trenutno imam i pomenuti H2O fertil da li mogu da ga koristim zajedno sa easy carbo? Na specifikaciji pise da sadrzi magnezijum, kalijum, fosfor, mangan, gvozdje, Mo i Co mrzelo me da proveravam sta je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License