Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 vredi li leciti Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na kraljevskim neonkama mi se pojavile tufnice kao griz.jutros je jedna uginula.kod mene su vec 20-tak dana i dosada je bilo sve u redu.da li se to moze leciti i kako ili da preduzmem najrigoroznije mere(sto mi je jako tesko)?hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 10:49 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slika bi mnogo pomogla da bi znali protiv cega se treba boriti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretraži po forumu da nije reč o bolesti poznatoj kao Ich. Ako jeste, lećenje je moguće i uspešno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze da bute ich ili odinium koji se najcesce pojavljuje u akvaristici al moze da bude skroz nesto trece. Slika bi puno pomogla jer utvrdjivanjem bolesti ti mozemo pomoci kako dalje al dotle ne ubacivati nove ribice ili bilo sta menjati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemogu da ih uslikam jer su zivahne. stvar je u tome kao da ih obavija neka budj. prvo te tackice a onda se oko njih stvori kao neka memlica ili sta vec.jedna je uginula. nista mi nije jasno jer sve sto radim radim isto bez da sam sta unosio novo sto se tice trava,riba i preparata.vodu redovno menjam,filter cistim jednom u nedelju dana.po;ecu sa plavim kapima i sredstvom za alge koji i sebi ima antiseptike i da se nadam najboljem.na nekim barbusima je slicno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema to nikakve veze dal si doneo nesto novo u akvarium moze preko vlage da se unese bolest ili da se stvori u akvariumu to je sneke strane normalno.
Pokusaj ovde da pogledas koji lici najbolje na tu bolest ovde da nadjes sto ti imas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok,hvala! trazim!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vredi li ovo Stefans Ostala oprema 1 Pon Sep 30, 2019 3:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sofia, Bugarska - da li vredi tamo ne... Milan013 Razno 11 Čet Okt 09, 2014 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vredi li ovo cemu..? :D pubicna__kost Akvarijumi 30 Čet Avg 29, 2013 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobro društvo para vredi HORUS Razno 16 Čet Maj 09, 2013 1:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako leciti Itcho i osvetljenje edmond.vujic Bolest 22 Sre Okt 05, 2011 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License