Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uzgajanje ribica u velikim kanisterima i kacama za vodu! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 4:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sad kad malo otopli izbacujem jedan akvarijum od 250L napolje u dvoriste ispod jednog drveta! Ubacicu gupike i mozda ksifo i platy! Pa da vidimo sta ce da bude........
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 4:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kada tacno kad otopli?
I ako mozes javi da li je sve 0k.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ne zna se kakvo ce biti vreme,ali mislim da bi mogli sredinom maja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko uspe pre neka javi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja cu tamo oko sredine maja da izbacim ili pocetkom jula i drzim ih tamo do kraja septembra!?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa zavisi,treba da sacekas da vidis kakvo ce vreme biti,ne vredi da ti govorimo kad ne znamo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kapetan Nemo
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2011
Poruke: 12

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel neko mozda probao ovo sa japankama??? ja bih bas voleo da probam posto su izdrzljive ribe....u pocetku bi probao sa dve tri odrasle pa ako nesto ne uradim kako treba da steta bude manja...ali me zanima ako ih ubacim i kadu napunim vodom dovedem vazduh i ako se omreste dal da izbacim mladj ili mogu da ostanu unutra????jel ce ih pojesti? i ako moze neko da mi objasni ovo sa severom ne razumem sta treba da se stavi oko te kade ili bureta???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vec je o tome pisao rayli,da ih je drzao i da mu se bas dosta namnoze,odrasli jedu male ali plutajuce biljke sluze kao zaklon Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh.... Japanke su mozda izdrzljive kad porastu al kad su male...... Ja kad nisam nista dirao u bazenu bilo je malih zdravih i pravih dostaaaaaa. Niti sam hranio niti menjao vodu.... Priroda cista..... Sad zimus bacile ikru u izlegle se male i od 1000 nemam 10 dole sad poraslih....... Hranio artemiom, al im se neda?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To nije lisa ideja.Imam neke stare aq pa cu i ja da probam prvo sa zivorotkama.Videcemo sta ce da ispadne.Jedan cu staviti da bude vise va suncu a drugi vise i hladovini.Rezultate postavljam na forum.Od prilike pocinjem sredinom Maja.Pozz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovijan
Akvarista



Registrovan: 13 Avg 2010
Poruke: 43
Lokacija: Beograd-Vracar

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2011 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da vas pitam, sta cete na kraju sa tolikim ribicama, ukoliko vam uspe da ih razmnozite u buricima i kanisterima. Jel stvarno mislite da ima toliko ljudi kojima bi poklonili ili prodali, pogotovo zivorotke. Meni je to izazov da vidim da li bi mogao tako nesto da uradim, i sve bi to mozda divno izgledalo dok traje leto, ali ukoliko ne bi uspeo da ih prodam ili poklonim, svarno ne znam gde bi ih stavio, jer mesto u akvarijumu je ograniceno. Ovde ipak govorima o cifri o nekoliko stotina ribiica, koje bi potencijalno mogle da se dobiju tokom letnjeg mresta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2011 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne brini samo da Bog da da sve bude u redu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2011 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lako je unovciti te tibe....mozes da h menjas za hranu u radnji menjeas ovde na forumu za nesto prodas....das oglas i ode to lako....bar meni....
inace moze da se stavi i neka rasna cistokrvna gupi i dobijes doobre primerke koje mozes dobro da prodas
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovijan
Akvarista



Registrovan: 13 Avg 2010
Poruke: 43
Lokacija: Beograd-Vracar

PorukaPoslao: Sub Mar 19, 2011 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro, to je onda ohrabrujuce. Verovatno cu da probam na prolece tako nesto, ne da zaradim vec da vidim da li sam dorastao tom izazovu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License