Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Silikon Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dpsto sam pravio podlogu i trebao mi je silikon pa sam skoknuo da farbare i kupio i kada sam zalepio pozadinu shvatio sam da na ambalazi pise acetat i setio sam se natrijum acetata!Dali ce to nesto smetati ribicama?U aq sam sipao vode i tako stoji vec jedno 5 dana,ali normalo stalo menjam vodu.Dali mogu da ubacim ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 1:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bilo ko?potrebna pomoc!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubaci pilot ribu pa probaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bojane prvi put cujem za tu ribicu!nikad je nisam video!.....dali mogu da stavim borca zenku?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 3:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa pilot ribica ti je bilo koja ubaci jednu ribicu i prati da li se nesto desava ako joj nista nebude ubacis jps neku pa sve ostale...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nenad_franc
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 147
Lokacija: smilovac

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa u principu za pilot ribicu uzmes neku koja ti je najmanje draga,jer ako slucajno ugine da ti ne bude zao!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...ok.....hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Silikon za akvarijum Dule.lb Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jan 12, 2019 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka spoljasnjost akvarijuma crni silikon nemanjagajic Početak u akvaristici 4 Uto Feb 20, 2018 12:27 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Silikon za akvarijum akvadja Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Nov 18, 2016 11:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pobledeo silikon na starom akvarijumu Turtle Uradi Sam (DIY) 19 Ned Avg 28, 2016 9:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Obaveštenje: Upozorenje Wurth Neutral silikon! nemanjask Uradi Sam (DIY) 0 Pon Jun 29, 2015 3:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License