Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slike vasih Akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nebojsa svaka cast bas su lepi akvarijumi nema sta.Evo kako izgleaju moji akvarijumcici.Dva su mi od 135 litara sa razlicitim dimenzijama a jedan je od 60 litara:
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 9:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skroz mi se svidjaju Wink

Evo jedne moje slike, doduse sa praznim akvarijumima. Bilo je u toku cikliranje i racunanje gde ce sta da ide Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgledaju Bojane Very Happy

Koliko ih imas na polici i koje su litraze?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na toj polici ih ima 10.
Sest po 50-tak litara i cetiri po 30-tak litara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je ja sam skoro uradeo policu sa 12 akvarijuma od po 35-40 litara kada je budem slikao postavicu sliku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obavezno slikaj.
Inace imam jos jednu sa strane koju treba napuniti i imam jos jednu sa tri sprata samo nemam slike. Tu je mali haos pa i nije za slikanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavicu slike sutra obavezno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka vam cast!
Bojan, golan - dajte neki siroki ugao gde se vidi ceo zid. Bas me interesuje kako to izgleda. Motaju mi se svakakve ideje po glavi kada vidim kako je to dobro Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bice slika sutra obavezno potrudicu se da uslikam sto je bolje moguce da biste lepse videli kako sve to izgleda.Pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 9:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U sto su vam dobri akvarijumi svaka cast .Golane kod tebe je priroda sva u akvarijumima svaka cast.
Bojane da li si zadovoljan unutrasnjim sundjer filterima crene boje koje imas u akvarijumu>da li ti se cini da mozda i ne bas tako dobro filtriraju vodu , bez obzira sto je voda cista bistra?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 Hvala ! Ja se samo trudim da ribicama obezbedim sto je prirodnije okruzenje i mislim da ovo moje i nije nesto itako da idem ka tome da mi to bude jos malo bolje sto se tice same pozadine i unutrasnjeg ambijenta .Ima jos dosta posla ali samo polako nadam se da cu uspeti u tome.A evo i obecanih slika:

Image
Image

nisam mogao bas sve da uhvatim ispod velikog akvarijuma u desnom uglu je ovaj manji sa trichogasterima i barbusima a na ovoj vecoj polici ima jos jedan sprat ispod sa jos cetiri akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a ja kukakm za izmenu vode, sad kd sam video golanove i bojanove aq, odmah mi je laknulo... Wink super su vam obojici akvarijumi!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala nebojsa.Zamena vode i ne predstavlja tolikí problem kada sve to radimo sa uzivanjem.Kada nesto volimo da radimo onda to dosta lakse ide nego kada to radimo kao neku tesku obavezu.Pozdrav za sve ljubitelje ovog predivnog hobija!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@No 1
Dobro odradjuju posao pa mogu reci da sam zadovoljan.

@golan

Lepo carstvo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License