Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijumske biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drugari, nov sam na forumu kao i u akvaristici, iz Uzica sam i verovali ili ne nema ni jedan shop za akvaristiku u mom gradu Shocked Malo mojih prijatelja se bavi akvaristikom, samim tim sam i onemogucen da nadjem odgovarajuce biljke za moj akvarijum.

Ovim putem zelim da nadjem akvarijumske biljke, naravno kupio bih, ali ako postoji mogucnost slanja u moj grad, ne trazim posebnu vrstu, trazim bilo koju vrstu i tek toliko da bih poceo ozbiljnije da se bavim akvaristikom.

Imam akvarijum od 60 litara, vec sam se posavetovao oko odabira vrsta za moj akvarijum i odlucio sam da u njemu drzim samo gupike i ksifo, imam odlican spoljni filter, ovim ribicama planiram da se bavim jer su dobre za pocetnike, malo su zahtevne tako da su u greske moguce bez vecih posledica (pocetnicima se dogadjaju greske Smile )

Veoma sam zainteresovan za akvarisistiku, ali u mom gradu to teze ide, pa mi treba pomoc ljudi sa strane. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 5:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma desavaju se greske i profesionalcima ali njima ponos neda da priznaju da su zajebali stvar Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Inace pogledaj tamo u oglasima pod ponuda uvek se nadje neko ko prodaje biljke, Mozaes i da pitas Bojana on je admin ovog foruma ja sam porucivao od njega biljke covek je maximalno fer.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala nadam se da ce se javiti u ovom postu, Bojana ne poznajem ali sam ga vidjao na drugim forumima tako da cu se rado prihvatiti posla sa njim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 0 Ned Nov 27, 2022 3:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License