Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ljubav na pomolu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Pterophyllum
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2010
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 8:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 8:53 am Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 10:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ti se mrestio ovaj par?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo su oba muzjaka ljudi da znate samo na kraju ce jedno drugom poodvaljivati vilice kao i kod mene ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ne ljube se tepaju se...imao sam slican slucaj...samo sto je jedan muzjak branio zenku...a drugi nasrtao na par...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Pterophyllum
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2010
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

verovali ili ne to su muzijak i zenka 100 posto, zive sami u aq i mrestili su se do sad 3 ili 4 puta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci da sam ja bio u pravu Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 1:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali svejedno meni deluje da se mlate.Kod mene se povremeno tako izujedaju, a moja keva vice "vidi ljube se "!!!
Nisu to ljudi da se ljube...Inace kao sto neko rece ,kad e ovako ujedaju, jako je zeznuto jer mogu jedan drugom da otkinu usta,a to bi bilo fatalno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pterophyllum
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2010
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam 5 oformljenih parova dugo sam eksperimentisao, prvo su ziveli zajedno, pa su se odvajali sami parovi, pa su muzijaci ziveli sa muzijacima, zenke sa zenkama, i nikada nisam primetio ovkvu vrstu *ljubljnja* medju istim polovima, medju muzijacima je to mnogo gresivnije macevanje, zenke se uglavnom slazu, istina muzijak ume da bude agresivan prema zenki i da je zlostavlja kada ona nije raspolozena za parenje to je obicno u periodu kada ona baci ikru 4-5 puta za redom na desetak dana pa bi da napravi pauzu...ovo gore *ljubljenje* nije ni malo agresivno kako oni inace znaju da budu...prvo se vrte u krug pa se uhvate za usne i tako se drze kao da sisaju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

yasnav2 ::
Ali svejedno meni deluje da se mlate.Kod mene se povremeno tako izujedaju, a moja keva vice "vidi ljube se "!!!
Nisu to ljudi da se ljube...Inace kao sto neko rece ,kad e ovako ujedaju, jako je zeznuto jer mogu jedan drugom da otkinu usta,a to bi bilo fatalno...


Pa u zaru lubavi ,sve je moguce, ali ovde je ocigledno da je maticni par vec uparen ,i da se mrestio, priblizne su iste velicine tako da ocekujemo ,bebe, mislim ,male skalarcice !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Ned Mar 20, 2011 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kOD mene su se isto ovako ljubili pa su sada oba bez vilice Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Pterophyllum
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2010
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a nakon ljubljenja sledi ciscenje lista na koji ce poloziti ikru.
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zelim ti puno malih skalara Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pterophyllum
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2010
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oooo Hvala hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 2:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakva je to fora sa ljubljenjem kod ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potpuni pocetnik, kozice i ljubav Angeli Početak u akvaristici 9 Pon Jul 26, 2021 1:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stara ljubav zaborava nema IVANRO Akvarijumi 59 Sub Jul 21, 2018 2:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka decija ljubav gotika Akvarijumi 23 Sub Sep 28, 2013 5:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljubav je to sto imamo... Dragan Trnavac Razno 2 Sub Apr 10, 2010 4:02 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License