Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CX- 0088 Champion Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako planiram da kupim ovu pumpu...pa me interesuje...dali bi mogla da tera 6 akvarijuma d20xv30xs35...tacnije da tera 6 manjih sundjer filtera...???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 1:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja je imam 10 godina i sad radi kao nova,trebalo bi da tera svih cest filtera samo stavi na najjace.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dimitrije Jovanovic
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 16 Mar 2011
Poruke: 15

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam skoro kupio ,,champion cx-0098,, i to je ja mislim najaca pumpa za vazduh koja moze da se nadje u bg i mogu ti reci da radi odlicno i jaka je dosta ima 6w a i nije mnogo skupa oko 1000 :)mislim da ce ti zavrsiti posao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 2:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a koja je razlika izmedju 88 i 98???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Dimitrije Jovanovic
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 16 Mar 2011
Poruke: 15

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u jacini je razlika ta 88 je slabija cini mi se duplo i mogla bi da ti tera samo dva eventualno tri mala sundjera Smile)ja sam uzeo 98 i sasvim sam zadovolja mada meni je trebala za sitan rasprasivac koji je na dubini od 55cm i bez problema tera a mislim da bi mogla da tera i dva sitna rasprasivaca od 30cm pa ti vidi kolko je jaka :)eto
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A je l' je bučna?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MAXA
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2010
Poruke: 120
Lokacija: KG BG

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka champion pumpa nesa69 Filteri i pumpe 7 Pon Feb 09, 2015 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Pumpa varzdusna ATMAN Champion, jedan... Sergej Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jan 14, 2015 10:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman champion isako Arhiva Malih Oglasa 2 Pon Dec 29, 2014 3:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Vazdusna pumpa "Champion" Salvatoree Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 09, 2014 5:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka champion vazdušna pumpa nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jul 03, 2014 10:42 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License