Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slike vasih Akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Bojane i tvoje carstvo je lepo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 8:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Mar 30, 2010 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i mog akvarijuma.


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image

Pa napisite neki komentar
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i mog akvarijuma!!!

Image

Image

Image


Image

PA MOZE I NEKI KOMENTAR!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja vise posle ovih golanovih i bojanovih fotografija ne bi smeo ni da se javim. JA akvarista sa 120l - smesno!!! Wink Svaka cast ljudi.

@Dragan Trnavac - oduvek mi se svidjala ta haoticna forma u kojoj je naizgled , ali samo naizgled sve razbacano i neuredjeno. Deluje prirodnije od onih "sterilnih" varijanti.

@darko.potic.33 - ja licno sam od onih koji smatraju da postoje samo lepi akvarijumi, ali mi kod tvog bode oci ona sarena pozadina. S obzirom da imas svetlu podlogu i da su ti je to krupnije kamenje (kojeg mozda ima i previse) svetle boje, ja bih ti preporucio da stavis neku tamniju. Onda ce ti sve ovo u prednjem planu doci do izrazaja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
pexy
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 28
Lokacija: Herceg-Novi Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni kaze da je slika previse velika kako da je smanjim da bi je mogli vidjeti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neki program za obradu fotki (Photo shop, AC DC, Photo Viewer...) Opcija RESIZE i namestis da dimenzije budu oko 640 x 480 (cini mi se da je taj odnos)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze i 800x600
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pexy
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 28
Lokacija: Herceg-Novi Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 1:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo uspio sam nesto
E i samo da se zna ovo iza je tapeta a ne prave biljke ima samo jedna koja mi se lose drzi vec je pocela da zuti , jer kod nas ima samo jedan petshop u kome deru i nema nista skoro Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
pexy
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 28
Lokacija: Herceg-Novi Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 1:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Inace akvarijum je mali 50x35x35 sa vanjskim filterom sistem(sundjer pjesak aktivni ugalj sundjer) i ima u njemu 16 ribica

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
pexy
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 28
Lokacija: Herceg-Novi Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e i jos jedno pitanje Smile
Ime ove vrste ribice imam ih 2
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 8:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vlada0001 ::
Pa ja vise posle ovih golanovih i bojanovih fotografija ne bi smeo ni da se javim. JA akvarista sa 120l - smesno!!! Wink Svaka cast ljudi.

@Dragan Trnavac - oduvek mi se svidjala ta haoticna forma u kojoj je naizgled , ali samo naizgled sve razbacano i neuredjeno. Deluje prirodnije od onih "sterilnih" varijanti.

@darko.potic.33 - ja licno sam od onih koji smatraju da postoje samo lepi akvarijumi, ali mi kod tvog bode oci ona sarena pozadina. S obzirom da imas svetlu podlogu i da su ti je to krupnije kamenje (kojeg mozda ima i previse) svetle boje, ja bih ti preporucio da stavis neku tamniju. Onda ce ti sve ovo u prednjem planu doci do izrazaja.


Hvala puno na savetu, dobar savet znaci mnogo,samo ne znam kakvu pozadinu da stavim,ili jednostavno da skinem ovu pa da ostane bez pozadine!Ma da jos uvek nemam dovoljno biljaka koje bi prekrile povrsinu iza akvarijuma. Sto se tice podloge bila je jos deblja, izbacio sam jedan sloj i sada su ostali samo kamencici granulaciju 3 do 5 cm i debljina sloja je oko 2,5cm vise od toga nije!JOS JEDNOM HVALA PUNO NA SAVETU!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Apr 01, 2010 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@pexy

Riba sa poslednje slike je barbus subert, bar mi lici na njega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dragane lep akvarijum a i vasi @pexy i @darko su lepi samo jos malo da poradite na njima i bice super!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@darko.potic.33 - skini taj sareni tapet pa probaj sa jednobojnim papirom (ili tanjim kartonom). Dobro je da imas nesto pozadi jer tako skrivas sve one kablove i crevca koja pretpostavljam imas iza akvarijuma Smile. A to koje ce boje biti ta pozaina opet zavisi od tvog ukusa i od toga sta se tebi svidja. Uglavnom sa stavlja crna boja kao najkontrasnija onome sto imamo u akvarijumima, te zbog toga ribice i bilje dolazi do izrazaja Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, slazem se sa Vladom, bolje da stavis neki crni tapet ili beli, jer tada dolaze do izrazaja i ribice i bilje, ovako u sarenilu je to malo teze... Imas te samolepljive jednobojne tapete u radnjama za boje i lakove, barem je tako kod mene u sm... Vamo je 1m x 70cm sirine je 87din, e sad ne znam kolko je kod tebe... mozes da naslonis, ili da je zalepis-posto je samolepljiva...

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License