Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Clea Helena Vs. Pomacea Bridgesi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimaju me vasa iskustva sa ovim puzevima. Kombinacija istih u akvarijumu. Kako se podnose i da li su uopste kompatibilni? Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 2:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dimitrije Jovanovic
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 16 Mar 2011
Poruke: 15

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 2:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a gde ima da se nabavi Clea Helena?a sto se tice drzanja zajedno sa Pomacea Bridgesi ja mislim da nema problema Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tema je o tome da li se slazu, a ne gde ih ima. Ima ih u oglasima. A da li mislis ili imas neko licno iskustvo? Posto ne znam da li da ih stavljam zajedno ili ne. Bravo

P.S. Da me ne shvatis pogresno, ne zelim da tema ode u off i pretvori se u to gde se mogu kupiti ovi ili oni puzevi. Zelja mi je da se napise nesto na osnovu licnog iskustva o kompatibilnosti ova dva puza. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Mar 25, 2011 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni je jedna helena zajedno sa njim..vec nekih mesec dana nisam priimetio da se diraju...
ma da tu imam i malih dosadnih puzeva pa je moguce zbog toga ma da neverujem,nije ona toliko jaka da savlada njega...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Mar 25, 2011 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citao sam da par helena moze da napravi "zasedu" za amazonca...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Ned Apr 03, 2011 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo, pazario sam par helena, a pored njih imam i 4 jabucara, za sada, a to je oko nedelju dana, nema problema. Mada, sto rece kolega, imam gomilu malih puzica, vise vrsta, tako da ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da su kompatibilni. Javljam ako bude nekih nezeljenih dogadjanja. Sve ovo naravno ako jabucari prezive skalarcice koje sam ubacio, a koji ih neverovatno, obzirom da su se nedavno ispileli cackaju za rogove. Evil or Very Mad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puž Helena chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 27, 2020 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helena puzevi nikouro Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Dec 12, 2018 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clea Helena i Malezijski puzevi. Skybuffalo Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 23, 2018 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License