Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Opet taj sijam Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlado1980
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2010
Poruke: 16
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 1:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi,vidim da je sijam aktuelan u poslednje vreme,razni su uzroci imam i ja problem pa da vidim dali neko zna sta je ?,uginuo je i meni prvi simptomi su na slici posle tretmana baktopurom od nekih tri dana njegovo susenje peraja se skroz zavrsilo tako da je uginuo,kupio sam posle sijama klovna i opet susenje peraja je pocelo posle tri nedelje!,dali je to plesanj kako sam saznao protiv cega se borim?, ili je nesto drugo?,imam vestacke biljke u akvarijumu dali je mozda to?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 1:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 05, 2010 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je litraza u pitanju? Zapremina avarijuma? Kakava je filtracija? Da li si formirao akvarijum propisno? Koliko cesto menjas vodu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlado1980
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2010
Poruke: 16
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Apr 05, 2010 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitanje je dobro posto je mozda bas u tome caka!,akvarijum je 60 litara dodavao sam propisno vodu i pomalo soli kafena kasicica na 10 litara,jer sam posle prve primene baktopura promenio trecinu vode,interesuje me posto imam i filter i grejac pratim i cistim redovno,pitam se kako ostalima nije uopste nista,imam 2 algara,2 koridorca,4 staklasta somica 3 skalara 7 neonki,2balon molike,i 2 platike i sve je u harmoniji,samo me taj sijam baksuzira opet da ponovim nije borba sa skalarima,pocne da mu se suse peraja i postepeno se slepe ,kada ugine postane deo tela beo!,to traje nekih 5-6 dana!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zapocinjem opet ciklus, treba mi pomo... Nebojsa92 Početak u akvaristici 2 Čet Maj 07, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Opet ja sa Limnophila sessiliflorom Zivadin Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 13, 2019 9:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Opet hemianthus micranhemoides Ralke Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Feb 18, 2019 1:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dermogenus pusillus a Gde? Opet ja, t... rendzy79 Arhiva Malih Oglasa 2 Uto Sep 05, 2017 6:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Opet kripte nikouro Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 12, 2017 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License