Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ribe u 115l>? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 9:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi pomagajte...odavno sam zeleo da imam akvarijum od preko 100l...eh sad kada mi se zelja napokon ostvarila ne mogu da se odlucim koje ribe da drzim u njemu...ako imate neki predlog molim vas iznesite ga...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 9:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znas kako kad si mlad akvarista onda ti je svaka riba lepa i na svoj nacin zanimljiva pa bi sve i svasta da naguras u akvarijum ali treba da odlucis da li ces biljni akvarijum ili ne pa ce mo ti onda dalje pomoci a ti razmisli dobro pa se javi za dalja uputstva.Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacis recimo 2-3 ancistusa, toliko mozda i koridorasa. Oni su komunalci pa u svakom slucaju dobro dodju a sto se tice ostalih riba tice svako ima razlicit ukus pa je malo i nezahvalno reci koje ribe da ubacis jer ono sto je po mom ukusu ne znaci da ce biti i po tvome Wink
Mozda da ubacis neke zivorotke za pocetak?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ljudi nije mi ovo prvi akvarijum... Very Happy ...zivorotke cu cuvati u drugom akvarijumu...za ovaj mi treba nesto sto do sada nisam cuvao...najbolje bi bilo neki ciklidi...a planirao sam da imam i dosta bilja...tako da...bojane ti slobodno kazi sta bi ti stavio u ovu litrazu pa cu ti ja reci dali imam isto misljenje.... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je tako onda ubaci neke apistograme. Ciklidi su, lepe su, mogu sa biljkama...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i kada je sve tako lepo...ja naravno imam problem nemam ovo gde da nabavim... Very Happy Very Happy Very Happy...mada sam ja ipak razmisljao da ubacim ili neke patuljaste ciklide ili skalare...koliko skalara bi bilo najpogodnije na ovu litrazu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Recimo 4 Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako vec zelis i biljke i ciklide, onda bih ja ubacio 4ramireza (3Z-1M), 2apistograme (1Z-1M), 2kribenzisa(1M-1Z) i mozda 2 ancistrusa i to je to... al opet sve je na tebi-lepo bi i skalri isli sa biljem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 05, 2010 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes da ubacis i tanganjikance u toliki akvarijum... lepi su i vise nego zanimljivi, a mogu da idu sa biljem... Na tu litrazu mogu da idu skoljkasi, par marliera i fasciatusi...
Od skoljkasa imas brevise, similise, meleagrise.... i mnoge druge... Imas bas veliki izbor u Novom Sadu, ljudi salju ribe busom, tako da skoro sve sto pozelis mozes i da nabavis Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pon Apr 05, 2010 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sutra krecem zavrsne radove na ovo akvaarijumu...pred pustanje u pogon (provera dali curi aq...i dali curi filter...dodavanje ojacanja....i sl..)saljem slike cim sve bude gotovo...pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License