Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kupujem akvarijum do 30l! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
markoman666
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2009
Poruke: 55
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2010 1:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potreban mi je akvarijum do 30, +-5l tolerisem:-P! Ako je neko zainteresovan moze i neka trampa, mogu da ponudim gomilu gupija, titea ili sta vam vec treba, mozda dam i nekog ciklida!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2010 1:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MILAN
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Apr 2010
Poruke: 8
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Uto Apr 06, 2010 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam ja akvarijum 30l ali ja sam iz leskovca,a zasto sam ne kupis akvartijum kostacete oko 400din mozda i manje !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Uto Apr 06, 2010 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj oglas vise nije aktualan!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Apr 06, 2010 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otkud znas?
Obicno se praktikuje da se sam autor teme oglasi pa onda zakljucam temu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Uto Apr 06, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam pitajte ga???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
markoman666
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2009
Poruke: 55
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Apr 07, 2010 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izinite sto nisam zakljucao temu ali ima li sanse da samo obrisem oglas ili moram da mu promenim ime?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License