Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Lici na algu, ne znam sta je Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raste preko algi, ima li neko pojma sta je to, belo je i kao sitni koncici izgleda?
Da nije cvet od alge Smile


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 11:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e to imam i ja na mojoj mahovini kao sitni beli koncici a ono sitni ako neko zna neka nas upusti i da koje je resenje za to jer me jako nervira.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 12:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nije koncasta alga,ja sam to imao u mahovini kod mene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 12:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma jok, bela je. Vidi sliku.

Duzina je ne vise od 2mm, i manje jos
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Jovan85
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 1:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nije deo biljke, onda je alga kojih ima milion vrsta u milion varijeteta i mogucih izgleda koji zavisi i od samih uslova u akvarijumu! Npr, da budem jasniji, kod mene je kocnasta alga bila bela, kod nekog je zelena itd. A ne bi skodila ni neka bolja slika ako se vec bavimo indentifikacijom, slika mora biti dobra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 2:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokusacu, mada ovo je najbolja slika dosad.
Ako je ovaj kozac reda velicine 2 - 2,5cm onda ovo sto se vidi na slici nije vece od 2mm a ja bas i nemam mikroskop na aparatu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je tacno obiljka iz Ade Ciganlij... Suncokret Biljke 3 Uto Avg 11, 2020 2:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ne znam sta je ovo u vodi dekistaff Početak u akvaristici 6 Ned Dec 25, 2016 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras,ne znam sta je... Glavash Bolest 3 Uto Feb 09, 2016 8:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ne znam kako se zove biljka ninoslav030 Biljke 7 Uto Jan 12, 2016 12:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License