Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 skalari mrest po prvi put Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 17, 2011 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

juce su mi se omrestili skalari po stalklu.skinuo sam ikru i ostavio je u mrezici iznad rasprsivaca vazduha.podigao temp. na 28c i mali pojacao strujanje vode u aq.danas je vise od polovine ikre pobelelo.posto mi je ovo prvi mrest skalara,pitanje je da li sam sve dobro uradio i da li treba jos nesto da preduzmem? mislim,trebaju li jajasca da pobele ili.....? hvala!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 17, 2011 10:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nenad88
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2011
Poruke: 127
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Ned Apr 17, 2011 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ikra ne sme da pobeli i nisi je trebao dirati sa stakla zato je pobelela sigurno ce sad sva ikra da pobeli Sad za sledeci put odvoji taj par u drugi akvarium to ti je za 14 do 20 dana ce opet da se mreste informisi se imas ovde temu o tome
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nijesi je smio dirati
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e, sad znam! !! par ksifoa se motao oko ikre koju su skalari bezuspesno branili i umesto da im pomognem samo sam ih unesrecio! !!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad88
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2011
Poruke: 127
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

eto vidis drugi put vise srece
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nemus
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 100
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2011 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razumem ja da ti je to prvi mrest i ja sam bio isto uzbudjen kada sam prvi put video ikru skalara.Ali za sledeci put se pripremi.Što znači da dooobro prevrtiš forum i svaki tekst o mrestu skalara pročitaš.
Mene iskreno mrzi da sve pišem po ko zna koji put.Kada pročitaš sve o mrestu skalara i nešto ti ne bude jasno ja ću ti vrlo rado pomoći.Ovako javno ili na PP.Možda je bolje javno jer će sigurno to još nekome pomoći.
Želim ti svu sreću u budućem mrešćenju skalara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 9:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skalari poklonjeni coveku sa iskustvom! !!hvala vam na savetima i kritikama, kada budem naucio kako da ih odgajam, cucemo se! !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum? Maridza Početak u akvaristici 3 Čet Jun 01, 2023 12:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 140l Aquascape pokusaj prvi - Baia Baia Akvarijumi 17 Ned Feb 05, 2023 12:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kolise i skalari Gustav777 Početak u akvaristici 2 Ned Jan 29, 2023 5:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari - Manucapura, Platinum, Plavi... dragoljub Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License