Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Silikon Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2011 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, hvala, TKK mogu nabaviti u Cacku ali za soudal bih morao da narucujem sto bi sa sve postarinom iznelo oko 1100 za tubu malo mnogo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2011 11:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 21, 2011 2:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde jedna brza pomoc.Nasao sam TKK ovde u Leskovcu,ali mu rok istice ovog meseca.Prodavac se zaklinje da je sve u redu sa njim,"dokle god je mek kad ga pritisnes".Neki stakloresci su mi preporucili Henkel-ov,nasao sam i njega,ali je malo jeftiniji.
Koji da uzmem???

Nemoguce da niko nema misljenje...Na kraju cu morati da kupim beorub,a o njemu bas i nisam cuo neke dobre stvari...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 1:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi,bilo ko?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 1:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliki akv lepis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 1:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da,najbitnija informacija...
Aq je 100*40*35 od stakla 6mm sa ojacanjima ( 140L )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 2:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda se ne igraj sa tim ssto mu istice rok. Ako u svom metu ne mozes naci postoji opcija da se poruci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 8:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma dajte nije to jogurt, ako se nije osusio rok nije bitan. Ako je ambalaza dobra on ce biti dobar jos par godina... Nemoj se opterecivati sa tim, ako nesto nije ok primetices odmah kad ga otvoris- grudvice, osuseni delovi i sl.
Moj savet ti je da uzimas slobodno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kazes da uzmem slobodno ovaj TKK?

Nasao sam ovde i dinasil,prica se da su se akvarijumi ranije lepili sa njim.Kakav je on,da uzmem njega ili da idem na TKK ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Silikon za akvarijum Dule.lb Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jan 12, 2019 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka spoljasnjost akvarijuma crni silikon nemanjagajic Početak u akvaristici 4 Uto Feb 20, 2018 12:27 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Silikon za akvarijum akvadja Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Nov 18, 2016 11:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pobledeo silikon na starom akvarijumu Turtle Uradi Sam (DIY) 19 Ned Avg 28, 2016 9:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Obaveštenje: Upozorenje Wurth Neutral silikon! nemanjask Uradi Sam (DIY) 0 Pon Jun 29, 2015 3:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License