Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 PH tester (trakice) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam trakice za testiranje PH vrednosti u akvarijumu,medjutim ne znamkako se koriste jer sam ih dobio bez upustva. Evo one ovako izgledaju
Image
Aj molim vas objasni te mi kako se koriste ?
Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 2:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

mdacha80
Banovan
Banovan


Opomene: 3
Registrovan: 11 Mar 2011
Poruke: 219
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.omegalan.info/pH_indikator.htm

Imas tu objasnjenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 04, 2011 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo su univerzalni pH testeri. Uz njih bi trebalo da ide kutijica sa skalom pH 0-14. Na osnovu boje trakice nakon ispitivanja vode (samo stavis u akvarijum vrh koji je obojen) mozes da uporedis sa skalom i da saznas koliki ti je pH.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto ja nemam tu skalu,znaci one su mi bezvredne.... Al dobro moram kupiti , ove sam dobio Smile
Hvala vam Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi da nađeš na netu tu skalu, čisto da možeš da uporediš. Znam da neće biti baaaš precizna, jer boje nisu identične na ekranu i na tom odštampanom papiru, ali bar ćeš znati odprilike. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo je skala, ovo su Merkovi pH testeri, iste koje ti imas.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre nego sto ih iskoristis, iseci ih na pola, tako ces ih imati duplo vise, a isti posao obavis. Wink

Ovo vazi za sve koji ih koriste naravno. Mali stos!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Tester za NO2 Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Apr 14, 2013 11:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NO2 tester Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 04, 2013 10:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati PH tester joca93knj Uradi Sam (DIY) 20 Sub Sep 11, 2010 2:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License