Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 EasyLife Symbiont Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Maj 07, 2011 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimav me da li neko ovo koristi,isustva i koliko traje....?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 07, 2011 12:57 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Coa
Akvarista



Registrovan: 18 Jun 2009
Poruke: 124

PorukaPoslao: Sub Maj 07, 2011 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristim u par akvarijuma, kao i drugi materijali tog tipa traje godinama, pa i duže od toga. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Sub Maj 07, 2011 1:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema roka trajanja, koristis dok ti se ne raspadne, polomi ili dok ti ne dojadi Smile... u sutini isto sto i keramicki valjci ali bolje jer pruza vise prostora za nitrifikacione bakterije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Maj 07, 2011 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ekstra onda,bolje je uzeti to nego keramicke prstenove pa neka traje godinu dana jel mi je opterecenje na svakih mesec dana sakupljati one male i menjati,a ovo onda dodje i jeftinije...
Ja sam od onih koji su ucili od stare skole.... pa e u obzir bilo samo bio ball .... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dejstvo EasyLife FFMa na ostale prepa... IvanGrozni Hemija 3 Ned Nov 30, 2014 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Makro i mikro djubrivo + korisceni Ea... Suncokret Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Okt 29, 2014 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka EasyLife - novo AkvarijumCentar Akvarijum Centar 1 Sre Okt 01, 2014 2:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka EasyLife EasyStart. IvanGrozni Hemija 1 Uto Nov 12, 2013 7:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Easylife Pro fito & Ferro i ostalo GoranVrsac Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 31, 2013 5:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License