Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mere zaštite Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 11:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod nas na poslu(USS Steel Smederevo - Zelezara) imamo procedure za sve i svasta, al do sad nisu trazili za akvarijum.
Bilo bi dobro da to okacis ovde da pokusamo da doradimo ako treba i da se nadje za svaki slucaj.
Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 11:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Proba
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 146
Lokacija: Beograd-Borča

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Ako se tekst pokaze kao dobar ako nije problem okaci ovde tekst u posebnu temu ako se neko jos susretne sa tim "problemom".

Postavicu u ponedeljak. Ostalo mi na poslu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 09, 2011 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uputstvo je ubaceno i izdvojeno je posebno Bravo

http://www.akvarijum.org/forum.....t5404.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka CO2 - mere predostrožnosti Ciskela Ostala oprema 5 Uto Nov 25, 2014 9:47 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mere stakla,lepljenje Ch.e.d.a. Uradi Sam (DIY) 20 Čet Jun 28, 2012 6:06 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Izdvojeno: Uputstvo za rad sa akvarijumom - mere... Proba Razno 0 Pon Maj 09, 2011 10:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License