Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dovoljno je da pogledate sliku koja stoji pored mog imena i znace te koja mi je omiljena ribica.
E sad ista ta ribica sa slike uzivala je u drustvu sa 4 Guppy ( 2-2 ) , 2 Black Molly , 1 neonkica i cistacima. Medjutim sad vise nije tako,podivljao je borac totalno i napada mi sve ostale ribice ( grrrrrrr ) . Te me sad stavlja na muke velike,sta raditi....
Da ne bi ziv otisao u WC solju , ako nekome treba i zeli da drzi samog borca u akvarijumu,ja cu mu rado pokloniti.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 12:50 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj ga baciti u wc solji,sigurno postoji bolje resenje!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Haha... Smile
Znam,salim se naravno,ali da ce se smiriti,u to sumnjam... Evo sta sam morao da uradim,a inace u ovoj posudi cedim spagete Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili ga zameni za neke druge ribe/hranu u najblizem pet shopu, sigurno ce ga uzeti jer je prelep veruj mi. Mozes i da se raspitas kod nekih clanova koji zu iz Lazarevca, nista blize ti od toga nema... Neka ti neki moderator prebaci temu u "Ponuda".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da,ja sam razmisljao prvo tamo i da je otvorim,al eto...
Nisam jos nikoga na forumu sreo iz Lazarevca,tamo mi je inace i najblize pet-shop...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad budes u prolazu, svrati do Lazarevca, idi u pet-shop i daj im borca, samo ga stavi u kesu da mogu da vide koliko je lep sa strane, dobices vise riba/hrane... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oni su obicno na pocetku mirni ali kad-tad moraju da "uniste" ostale ribice. I ja imam jednog koji je nekoliko dana bio ok pa je onda poceo da gricka japankama i gupikama repove,pa sam ga premestio u drugom aq sa 2 koridorasa,sad uziva Very Happy
I da,stvarno je prelep!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako je i ovaj moj som, pa kada sam mu dao zenku samo sto je nije ubio... posle drugog pustanja zajedno, ona je njega rascerupala za manje od 48 sati da sam jedva njega spasao... posle treceg pokusaja, konacno su se smirili i evo sada cekam mrest. Plivaju zajedno i sve ali se hvala Bogu ne biju vise. Tako da sam po tome video da se ponasaju kako im kad i sta "dune".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Karakteristika ove vrste je da će napadati ribice koje su mu nalik. I kada je sam u akvarijumu, ukoliko ima mogućnosti da vidi svoj odraz u staklu, napadaće ga kao ljutog suparnika. Treba zbog toga obratiti punu pažnju sa kojim društvom će biti u zajedničkom akvarijumu. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas PP 'petsrdjan'
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Exile




Registrovan: 11 Maj 2011
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel otisao borac?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moj drug je bio u slicnoj situaciji...kad je kupio borca nije dirao nikog 2 - 3 dana posle je krenuo da ubija sve redom.....pa ga je meni poklonio.... imam poseban aq od 10 litara za njega, a ako niko ne uzme ... ja sam ti na raspolaganju, ako treba i za tvog cu naci mesta.... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Maj 21, 2011 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel otisao borac?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License