Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mrest platika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam 2 platike(muzjaka i zenku) pa me zanima kako mogu da ih omrestim posto mi se jako svidjaju


hvala unapred Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 2:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

One su zivorotke,i same ce sve odraditi.
Prosto ne mogu da verujem da nigde nisi naisao na ovu temu a TOLIKO se pisalo o tome!?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 2:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma jesam ali me detaljno zanimalo posto sam cuo razlicite price a moje platike nikako da se omreste pa me zanima dali postoi neko detaljno objasnjenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako imas neki manji akvarijum.....tamo ih prebaci i podesi nivo temperature na 26 ili 28 stepeni.....ili ako imas gusto zasadjeno bilje u akvarijumu onda ce ,ovo sto je rekao stefanovic one same sve odraditi...Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FcJagodina
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2011
Poruke: 91

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 3:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da se platike mreste isto kao i gupike...kada primetis da je trudna samo je prebacis u mrestilicu i cekas da izbaci malce...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shilebos
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2011
Poruke: 39
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 1:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja imam problem sa plati, jos nikako da se omrijesti a naduvena je ko zena u 9. mjesecu trudnoce Very Happy
Temperatura vode je 24-26 stepeni.

Interesuje me da li se, plati, kao i gupi, pred sam mrijest odvaja od ostalih ribica, manje pliva tj manje se krece ili ima neka druga fora za njih Very Happy ?????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2011 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2011 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, ali cinimi se da su ipak za nijansu aktivnije od ostalih riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gupy :)
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 69
Lokacija: Kozarska Dubica

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da na temu mrijesta Platika tj. kocenja ima jako puno temi i dosta detaljnih opisa pa ovo nije ni potrebno, al` hajde... Za mrijest Platika ti nije potrebno nista posebno vec jedan par, gussto zasadjen akvarijum ili kotilica temperatura od 26-28 stepeni i to je to. Ostalo ce ribice same draditi.... Smile Pozdrav Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License