Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 plavoceli i zutoceli amazonac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sub Maj 21, 2011 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ovako, kao sto i pise u nazivu teme, interesuju me cene ovih papagaja. Zeleo bih da uzmem mladog i rucno ga odhranim. Dobro bi mi dosla vasa pomoc ukoliko neko od vas zna nekog odgajivaca i moze da mi sazna koja je cena. Unapred hvala na pomoci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 21, 2011 6:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Maj 22, 2011 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@sskri jel mozda znas otprilike cenu ovih papagaja? Smile

Ovi papagaji pogotovo rucno hranjeni su ti preskupi da bi ih drzao kao ljubimce,pola njihove cene + njihova cena = cena rucno hranjenih mladunaca........Niko aman bas NiKo ti nece prodati bas malog papagaja pa da ga ti odhranis Wink

Ako te zanima kontaktiraj me na pp,imam zreo par rozela star 2 godine......RaDiO!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Maj 22, 2011 2:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam cenu, a sto se tice rucnog hranjenja to cu raditi sam. Jos pre 10 godina sam odhranio velikog aleksandra. Cena ptice kod mene u vs je 350 i to izvadjena iz gnezda nakon 15ak dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VANDAL




Registrovan: 15 Nov 2011
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sre Nov 16, 2011 12:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me gde si nasao amazonca plavocelog da kupis i ima li sad neka ponuda da se uzme pozz unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrus vs amazonac sudyxor Ribe 0 Uto Feb 27, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ljubicasti amazonac i kozice somit Arhiva Malih Oglasa 3 Pet Nov 18, 2016 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amazonac sumi Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 19, 2016 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puz amazonac mi jede biljke J-Bone Početak u akvaristici 5 Pon Avg 29, 2016 1:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License