Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kotilica za ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raka je predpostavljam hteo da kaze "mrezica za fasadu" valjda je mislio na neku guscu, a ti si trebao da odgovoris "da te peckaju od staklene vune" a ne vode. Pozdrav oboma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 4:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;ja mislim mojim ribicama nista nije falilo i mrezica za fasadu nema nista mene nikad nije peckalo po rukama a napravijo sam dosta hilada komada toje plasticna mrezica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Veterinar
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 27

PorukaPoslao: Pet Feb 11, 2011 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo sa teglom sam isprobao i mogu vam reci da mi se dobro pokazalo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Ned Maj 15, 2011 6:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se i dalje nadam da cemo videti fotke "kotilice" od kutija za diskove Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
daxdax89
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2011
Poruke: 13
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2011 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj i mene to zanima sa kutijom za diskove
E provalio sam lol,predobro je.Znaci u pitanju su one valjaste kutije to ce vam dati besplatno u svakoj prodavnici.Uzmete poklopac sa kutije od 50 CD i stavite u u poklopac od 100 CD i izbusite rupice za malisane i to je to hahahahah predobro
Evo ja sam napravio ovako nesto,samo sam uzeo inbus kljuc metalni nagrejao i probusio ove rupice,mada planiram da ih izbusim jos,za nekih 2 3 dana treba da mi se okoti gupika pa cu da testiram ali trebalo bi da radi super.Evo i slike:

http://i1101.photobucket.com/a.....C00273.jpg



IZMENIO SALE75BGD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
milan milan
Akvarista



Registrovan: 26 Apr 2011
Poruke: 90
Lokacija: BG Konjarnik

PorukaPoslao: Čet Maj 26, 2011 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dexdax89 nije ti dobra kotilica. Buši još rupa, nek bude rupa do rupe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
daxdax89
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2011
Poruke: 13
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Maj 26, 2011 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesam izbusio sam jos
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pet Maj 27, 2011 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

toje mali prostor za kocenje ribica moze i da ugine zenka napravite vece kotilice od stakla...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
daxdax89
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2011
Poruke: 13
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Maj 27, 2011 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam ja da radim sa staklom,a i ovo je na brzinu jbga
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

kako da napravim ovakvu kotilicu???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ecofild
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2011
Poruke: 87
Lokacija: Žagubica

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel ima negde neki link o mrestilici, tj o njenoj svrsi i detaljnom objašnjenju, nije važno kako izgleda, zanima me detaljan opis čemu šta služi i zbog čega se stavlja u mrestilicu itd itd, izvinjavam se ako ovo pitam a već je pisano na ovu temu ali stvarno nigde ne mogu da pronađem na sajtu, tražioo sam i po onim lepljivim temama ali nema ništa, ili bar nije to ono što mene zanima.
Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Raka- zar te kotilice od stakla ne bi trebalo da tonu?
@ecofild- Pa kotilica za živorotke služi da se riba u njoj okoti ali da ne pojede mlađ, sad njen oblik nije bitan ali je važno da mlađ bude odvojena od majke. Recimo neki misle da ribi u kotilici treba mesta za plivanje ali moje mišljenje je da se ona u kotilici okoti a da mlađ ostane (barem većina njih) živa. To je moje mišljenje Very Happy Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rako kad ti staviš u tu staklenu kotilicu više riba kako ove druge nejedu mlađ kad se jedna koti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u ove kotilice mozes da stavis vise zenkih jer ne mogu da jedu male jer propadaju kroz mrezicu u ak...a nemoze da potone jer se kaci na ak
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da pitam Rako čime je zakačiš za stranicu akvarijuma? I dali umesto mrežice za fasadu može mrežica od pomorandži Rolling Eyes Embarassed Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License