Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koliko puta hraniti skotnu zenku Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2011 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to si napisao za platike a za moli , isto vazi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2011 9:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2011 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aham za molike, pa to se desava da se vijaju al dosad nisam cuo dal moze molika sa xifo ili plati. Meni su zajedno molike i platike i nekad vidim da muzjak plati vija zenku moli al nista od toga nije bilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2011 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam muzjaka molike za svaki slucaj skolnio da ne dobijem mrtve male ili neke vanzemaljce Smile za svaki slucaj Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan milan
Akvarista



Registrovan: 26 Apr 2011
Poruke: 90
Lokacija: BG Konjarnik

PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2011 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deak hvala za odgovor. Odustajem od ksifa dok ne obezbedim akvarijum za njih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2011 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja skotne ženke hranim kao i sve ostale ribe. To je 2 puta na dan Very Happy. Ja sam mesecima imao ksifoe i platike u istom akvarijumu i nikada se nisu parili međusobno. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem maticnu ancitrus zenku Imperatore Tražnja 0 Pet Jan 29, 2021 10:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko nas ima Wistler94 Razno 0 Sre Sep 23, 2020 12:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cime hraniti mladj nebojsar Razmnožavanje 10 Uto Maj 12, 2020 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam zenku borca maryja Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Dec 19, 2019 8:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License