Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Preuredjivanje akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravi spoljasnji filter kostace te 200din a filtracija i mehanicka i bioloska ce biti puno bolja.Kao prvi sloj podloge stavi jednu saku treseta ali samo jednu,preko nje kvarcni sljunak granulacije do 3. Biljke ces dobiti gratis od mene.ali skalar mora napolje to je jako malo za njega
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 2:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Crni Skalar
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2010
Poruke: 23
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nenad-Kg ::
Jel planiras biljni akvarijum? Filtracija? Ako planiras biljni sa tim skalarom sve mekolisne biljke ce da pojede...


dosta njih mi govori da skalara sklonim, da mu ne odgovara moj aq, ne znam, mozda ga poklonim, ne zelim da mucim ribice

ubacio sam na prethodnoj strani sliku aq kakvog bih ja voleo da imam, naravno ne moze biti onakav, ali ber slican
ono kamenje mi se svidja, i malo biljaka okolo njega, samo ne znam kako bi islo na moj aq, jer bi morale manje i biljke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze moze biti bolji akvarijum od onog sto si stavio sliku.ali mala je litraza da ubacis sve sto se tebi svidja moj savet ti je da puno citas pre nego sto se upustis u avanturu,videces da ces naci mesta i za veci akvarijum ja sam poceo od 30 pa 75 pa 160 pa 350 sad razmislajm od 800 ali to ce da priceka,ako nesto volis idi ka tome..u jbt al s.... a ?

Sto se tice moje pomoci oko biljaka i jos nekih stavari pusti pm sto mogu da pomognem tu sam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License