Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ribice mi jedu biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FcJagodina
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2011
Poruke: 91

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta da radim? Koju god sam biljku kupio i amazon...sve zive i samo sto ih posadim sutradan ih je ribice sve izgrickaju...ne znam zasto su tako agresivne i jedu biljke?? skoro sam kupio i puzice i njih su ishcerupali i pojeli?? video sam da jede trifogaster ali sumnjam da i ostale to rade?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 3:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koje su to ostale ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dajem 1000 dinara da su japanke. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na tih 1000 ja dajem jos 1000
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
FcJagodina
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2011
Poruke: 91

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

eeee dajte pare ovamo!!! ahahah Smile)) trifogaster,gupike,shubertus,blek moli,tetre...i muljaci i cistaci klasika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma ti to nas z....... , salim se nesto tu nije u redu ... u to ne mogu da poverujem ja imam sve te ribice i nema sanse da one pojedu biljke, koje su biljke sve pojele i koje sve ribe imas u akvarijumu i slikaj mi biljku kako izgleda izgrickana.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FcJagodina
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2011
Poruke: 91

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vazi hocu,hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2011 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li imaš možda barske pužiće? Hoće i živorotke nekada da pasu, ako im ne daješ dovoljno biljne hrane! Probaj sa listom zelene salate, spirulinom, krastavcem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2011 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim vas,
kod bilo kakvih problema vezanih za aq trudite se da date sto preciznije podatke kako bi izbegli odgovore tipa kladim se da je ovo, kladim se da je ono! Nije poenta u kladjenju vec u nekompletnosti same teme odnosno pitanja. Ako tema glasi jedu mi ribice biljke, sumnjam na trihogastere ali i na ostale ribice kako iko moze bilo sta pametno napisati? Zato se trudite da budete sto precizniji. Npr: jedu mi bla bla, od riba imam 4 trihogastera, 2 gupike i 3 ksifoa. Od podloge nemam nista, svetlo je jedna sijalica ona za luster mala obicna. Logicno je biljke niko ne jede vec propadaju same! Nadam se da ste sada shvatili poentu mog kladjenja. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 10:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sale je u pravu, samo nagađamo, naj bolji opis je slika, mada ima još 100 parametara koji utiču na rast i razvoj biljaka.. Možda ne bi bilo loše kada bi postavili neki "obrazac" kako treba postavljati pitanje i na šta treba obratiti pažnju kod predstavljanja problema..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav te sve navedene ribice ne jedu bilje moguce dati je losa podloga za bilje pa one propadaju...moze slika i koja ti je podloga...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
FcJagodina
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2011
Poruke: 91

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2011 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

podloga je pesak iz reke Smile))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2011 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

FcJagodina ::
podloga je pesak iz reke Smile))


Aha...
e pa zato ti jedu ribe biljke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Uto Jun 07, 2011 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pesak iz reke je dobar za bilje napisi sve sta posedujes na tom ak koje je osvetlenje tebi propada bilje a te ribice ne jedu biljeimas bilje koje propada na toploti a imas kojoj odgovara topla voda...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Uto Okt 17, 2017 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takodje imam problem sa biljkama. Preko noci ih ribice sve izgrickaju,dobro nije bas jedna noc u pitanju rade to i preko dana Very Happy , imam 1 skalara, 4 molike, 5 gupike,4 zebrice,1 trifugastera, narandzasto belu ajkulicu,ogromnog cistaca i jednu skroz providnu sa nekim pink saricama (stvarno neznam kako se zove), i jednu crnu ajkulicu sa crvenim perajima, aj mi sad kazite koja je kriva? Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License