Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sredstva za vodu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mdacha80
Banovan
Banovan


Opomene: 3
Registrovan: 11 Mar 2011
Poruke: 219
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Mar 16, 2011 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitanje:Dal i kad se stavlja ono plavo sredstvo u vodu (ne znam mu ime nalazi se u maloj bocici kao kapi za nos)???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 16, 2011 11:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

rooby
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 44

PorukaPoslao: Sre Mar 16, 2011 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam takvo plavo sredstvo pakovano kao sto si naveo ali je to lijek za ich. Ima li to neki naziv sto je kod tebe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mdacha80
Banovan
Banovan


Opomene: 3
Registrovan: 11 Mar 2011
Poruke: 219
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Mar 16, 2011 11:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma bacio sam bocicu al su mi rekli u shopu da je za dezinfekciju vode i ide celo na 50l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 16, 2011 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

"Metilen plavo"?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Mar 16, 2011 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je aqwautan..samo divlje pakovanje...
dodavao sam ja nekada al sam shvatio da nema potrebe tako da retko kad dodam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovan77ns
Akvarista



Registrovan: 28 Apr 2011
Poruke: 26
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2011 10:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ajde da probam da formulisem pitanje u okviru ovoga..naime imao sam problem uginuca gupija uz vrlo cudne simptome gubljenja orjentacije cudno su plivale pravile lupinge i na kraju smrtni ishod.zakljucak je bio,posle raznih konsultacija da voda nije dobra,ph je na 6,27 ali nisam dobro uspeo da izmerim nitrate,sve je ostalo odbaceno kao mogucnost tog uzroka,e sad sta su to ustvari puferi ali molim bez hemijskih formula jel ja tu hemiju nikada nisam nesto kopcao...i kako da dobijem kalcijum bikarbonat?mene sve to podseca na kucnu soda bikarbonu,cak sam citao da i to ljudi stavljaju u vodu...imali neko iskustva sa ovim?stvarno bih vam bio puno zahvalan jel sam na ivici zivaca...neznam vise sta da radim..da menjam komplet vodu?da uzimam serin preparat start i ono za nitrate?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2011 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mdacha80, da li mozes da uslikas tu bocicu i da vidimo o cemu se radi ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Drvo mi je oboilo vodu u akvarijumu Uros1999 Početak u akvaristici 8 Pet Dec 07, 2018 5:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako ocistiti akvarijum i promeniti v... Rizbo Akvarijumi 2 Sre Avg 29, 2018 4:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako punite velike akvarijume, i kako... damson Početak u akvaristici 7 Ned Maj 22, 2016 3:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje ribe su za bocatu vodu??? Markogupi Ribe 2 Sre Dec 30, 2015 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako opušteno menjam vodu i ženi prob... HORUS Uradi Sam (DIY) 96 Pet Okt 30, 2015 4:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License