Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rasprsivac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
misa984
Akvarista



Registrovan: 26 Apr 2011
Poruke: 57
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Jun 03, 2011 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li moze da se stavi rasprsivac u spoljnom filteru,da ne bude u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 03, 2011 8:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 03, 2011 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da,moze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misa984
Akvarista



Registrovan: 26 Apr 2011
Poruke: 57
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Jun 03, 2011 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci imace dovoljno kiseonika i ako nije u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Jun 03, 2011 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, imace.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Limare
Akvarista



Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 38
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja se izvinjavam sto upadam u ovu temu ali me interesuje nesto,imam aq od 47l i imam vazdusnu pumpu SB648A ona ima dve uticnice gde idu crevca jedno za rasprsivac a drugo ide sa prelivnom cevkom u filter da li bi ona bila dovoljna za izbacivanje vode za ovu velicinu akvarijuma?hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Limare
Akvarista



Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 38
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2011 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2011 12:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obicna pumpa za vazduh,mozes da je koristis za 2 akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2011 3:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene interesuje da li ima rasprsivaca koji se mogu cistiti kada se zapuse-zaprljaju,kao recimo kameni za koji sam cuo da se brzo zaprlja-valjda su zato tako jeftini.Da li ovi gumeni rasprsivaci mogu da se ociste i da se vrate u funkciju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2011 9:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto bi se zaprljali kameni?
ako se zaprljaju od necega malo ih operes i to je to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tetra APS 150, Eheim vazdusni rasprsi... Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Sep 09, 2018 12:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Tetra APS 150, Eheim vazdusni rasprsi... Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jul 06, 2018 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cime zalepiti rasprsivac??? Tosa Ostala oprema 4 Čet Jul 25, 2013 8:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savitljivi rasprsivac Robby Ostala oprema 12 Pon Okt 22, 2012 8:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bucan rasprsivac No 1 Ostala oprema 23 Sre Okt 17, 2012 3:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License