Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Lekovi sirokog spektra dejstva-preporuka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Uto Jun 07, 2011 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kojeg proizvodjaca ili koji lek preporucujete na osnovu iskustava?Dobio sam par novih ribica(gupike),ali mi deluju nekako kilavo,tako da ih za sada drzim u karantinu do daljnjeg.Nekim ribicama su peraja iskrzana i mrsave su mada jedu normalno.Izmet im nije belicaste boje i za sada nisam primetio da se cesu o podlogu.Dakle sumnjam na truljene peraja i na crevne parazite ili mozda TBC...Sera backopur-omnipur,tetra general tonic,easylife multicura...?
Uzgred da napomenem da je vrednost lekova veca od vrednosti ribica kojima je potrebno lecenje,ali iz humanih razloga bih da pokusam da ih izlecim,pa sto ostane od leka sluzice kao prevencija prilikom ubacivanja novih ribica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 07, 2011 10:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Jun 09, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko neku preporuku?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sascha
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 07 Jun 2011
Poruke: 63
Lokacija: padina

PorukaPoslao: Čet Jun 09, 2011 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bih ti preporucio tetra ili sera lekovi. Ali nisam sigursn da ih ima na nasem trzistu
Image

Image



ne pises poruku za porukom (07,15h -07,16h -07,17h) vec odmah napises sve. ako si zaboravio imas opciju izmeni takodje - sale75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Jun 09, 2011 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru.Mislim da je tetrin lek cak i naj povoljniji sto se tice cene.
100ml oko 480din. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sascha
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 07 Jun 2011
Poruke: 63
Lokacija: padina

PorukaPoslao: Čet Jun 09, 2011 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema na cemu! Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za velicinu filtera Zivadin Filteri i pumpe 4 Sub Nov 27, 2021 11:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Promena spektra Blue Rasveta 3 Ned Dec 20, 2020 8:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za biljke Doksas Biljke 7 Ned Mar 31, 2019 3:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ihtio - Plavi lijek - preporuka dozir... henrymcdo Hemija 4 Sub Feb 16, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License