Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Filteri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Feb 13, 2011 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo msm da bi ovo funkcionisalo...ali ipak neka ostali napisu sta misle o ovom sistemu...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 13, 2011 12:58 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Feb 13, 2011 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja mislim da bi to radilo kako treba.
Samo ja bih pumpu stavio u filter, a ne u poslednji akvarijum, radi sigurnosti(da se ne zacepi filter i prelije, jer ga pumpa stalno puni).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Feb 13, 2011 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a pa da moze i kontra da ide...da ide pumpa u filteru pa da tera u 3-ci pa da se voda vraca ka njemu...da to je bolja varijanta..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kapetan Nemo
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2011
Poruke: 12

PorukaPoslao: Ned Feb 20, 2011 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako ljudi novi sam na forumu i treba mi pomoc...imam akvarijum od devedeset litara a imam atman hang on filter jel mislite da je dovoljan za ovu litrazu??? evo izgleda ovako [/img]http://www.akvarijum.org/forum/posting.php?mode=reply&t=1316

hvala unapred....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Feb 20, 2011 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

joca93knj ::
Evo msm da bi ovo funkcionisalo...ali ipak neka ostali napisu sta misle o ovom sistemu...
Image


Sve si naopako stavio. Laughing
Pumpa ide u filter, a prelivne cevi idu obrnuto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2011 2:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hajde malo saveta, imam potopnu filter pumpu atman at f200
koliko cesto bi trebalo da perem sundjer koji se nalazi u njoj a da ne preteram pa da steti korisnim bakterijama koje se nastanjuju u njege?
radi se o akv od nekih 35l vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2011 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa peres ga kada se smanji protokm vode kroz njega.... ali nemoj cesto mesec ipo ga properi ali u vodi iz aq...koju izbacujes usled menjanja vode.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2011 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kapetan Nemo ::
e ovako ljudi novi sam na forumu i treba mi pomoc...imam akvarijum od devedeset litara a imam atman hang on filter jel mislite da je dovoljan za ovu litrazu??? evo izgleda ovako [/img]http://www.akvarijum.org/forum/posting.php?mode=reply&t=1316

hvala unapred....


puno je to vode za hangon cak i onaj veliki sa pregradama, zahteva cesto pranje, ukoliko imas mesta pored aq na polici napravi spoljni stakleni filte i pevaj pesmu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2011 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok Stefane, ja ga prao na 10-14 dana jer je bas prljav, naravno u vodi iz akvarijuma. Smeta sto je tako cesto?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2011 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestim pranjem filtera nemozes da naskodis, ni filteru, ni zivim bicima u akvarijum. Pridrzavaj se toga da filter peres u akvarijumsku vodu ( mislim na onu vodu koju si istakao iz akvarijuma prilikom zamene vode ).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala nikouro, bojao sam se zbog bakterija u sundjeru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deo bakterija se nalazi na sundjeru, ostatak po celom akvarijumu .... zato se i nemenja sva voda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jun 10, 2011 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo dapitam, da li taj korner filter što se stavi u ugao može da usisa mlađ ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bi trebalo da je usisa jer se koristi sundjer kao filter medijum a i protok vode obicno nje toliko jak da ''zalepi'' za njega mladj da se ne moze odvojiti. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nece usisati mladj sigurno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Eheim filteri Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Jan 19, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filteri Sicce Space Eko+ Aquarist1204 Filteri i pumpe 4 Uto Okt 29, 2019 5:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati sunđer filteri nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jun 05, 2018 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Spoljni filteri nikouro Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 24, 2017 8:07 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sundjer filteri azazel Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 22, 2015 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License