Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hranljiva podloga HTP-10 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je neko probao ovuhranljivu podlogu Hranljiva podloga HTP-10 ( Mix Arandjelovac ) i kakose pokazala

Drugo pitanje Sta mislite o TetraPlant Complete Substrate, da li je isto precenjena podloga kao sto je to sa Serinim substratom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 2:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Jovan85
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podloga (HTP-10) je odlicna ali preskupa po mom misljenju!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cena je 3l 750 din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;pre nismo stavljali nista od preparata pasu mlogo bile zdrave i krupne ribe...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pricamo o biljkama Rako a ne ribama gde je podloga bitan faktor.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Čet Jun 02, 2011 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raka ::
pozdrav;pre nismo stavljali nista od preparata pasu mlogo bile zdrave i krupne ribe...
Ovde se prica o podlozi za biljke nema nikakve veze sa ribama Very Happy. Nemam iskustva sa tom podlogom ali mislim da nema potrebe za njom dok mozes da napravis DIY extra podlogu!
Pomesas prosejanu zemlju za cvece sa sitnim peskom stavis malo gline u kuglicama i malo krecnjaka tako sam makra ja citao. Ali bez obzira sve lepo raste i na obicnoj zemlji za cvece sa peskom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dejasoko ::
Raka ::
pozdrav;pre nismo stavljali nista od preparata pasu mlogo bile zdrave i krupne ribe...
Ovde se prica o podlozi za biljke nema nikakve veze sa ribama Very Happy. Nemam iskustva sa tom podlogom ali mislim da nema potrebe za njom dok mozes da napravis DIY extra podlogu!
Pomesas prosejanu zemlju za cvece sa sitnim peskom stavis malo gline u kuglicama i malo krecnjaka tako sam makra ja citao. Ali bez obzira sve lepo raste i na obicnoj zemlji za cvece sa peskom.


Zašto krečnjak?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Proba
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 146
Lokacija: Beograd-Borča

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TetraPlant Complete Substrate je odlicna. Ja je imam u svom AQ od 250l i biljke "luduju" vec skoro 4 meseca. Ima je u sloju od nepun 1cm debljine. Uzeo sam je po preporuci starijih i iskusnijih akvaristicara. Nisam se pokajao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 9:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citao sam negde da treba da se stavi malo krecnjaka. Ne znam gde sam bese procitao, ali tako ljudi kazu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Podloga za biljke misic01 Biljke 0 Ned Apr 04, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga i mozda problem Imperatore Podloga 8 Uto Jan 26, 2021 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranljiva podloga za akvarijum 58x35(... uki01 Ostala oprema 5 Sub Jul 18, 2020 12:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga za ciklide Zeljko80 Afrički ciklidi 10 Uto Mar 17, 2020 9:05 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License