Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Plutajuce bilje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jonelia




Registrovan: 25 Jun 2011
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 1:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam plutajucu travu onu kao iglice sto ima.... jako se brzo razmnozava... ali mpojavile su mi se neke bela skramice po njoj
kao vata bela... da li neko moze da mi kaze sta je to? i da li je opasno za ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 1:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrovatno Cerathophyllum demersum ili ti Drezga,slikaj da bi ti sa sigurnoscu rekli sta je to.

Image
Jel ova?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvaristika ne poznaje za pojam ,,Trava,,. Naslov teme ti je promenjen u Plutajuce bilje !

Prvenstveno dobrodosla na sajt i ako zelis ti nam se predstavi na mesto predvidjeno za to :
http://www.akvarijum.org/forum.....e-f24.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jonelia




Registrovan: 25 Jun 2011
Poruke: 2

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 1:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da to je ta biljka.... i taman je super krenula da raste... i da se siri po akvarijumu.... i eto odjednom posle ciscenja akvarijuma pojavile su se te bele vatice po njoj.... sta je to i kako da je izlecim\? ako je to uopste moguce?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 10:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napisao sam ti da stavis sliku,da bismo mogli da ti pomognemo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 4:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako se razmnozava ova trava i jel se gdje sadi,meni je covjek u pet shopu dao malo ove ali sam primjetio samo da se smanjuje jer je ribice grickaju,jel se ona negdje sadi pa se razmnozava ili?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija1805
Akvarista


Opomene: 3
Registrovan: 27 Jun 2011
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije opasno pojavljuju se cesto na travkama nije bolest procice ne brini se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2011 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jonelia ::
imam plutajucu travu onu kao iglice sto ima.... jako se brzo razmnozava... ali mpojavile su mi se neke bela skramice po njoj
kao vata bela... da li neko moze da mi kaze sta je to? i da li je opasno za ribice?


ako mozes, uslikaj par fotografija, pa postavi da vidimo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Spavalica13
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2019
Poruke: 42
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Ned Dec 29, 2019 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li se ova biljka sadi u podlogu ili samo stavi da pluta? Inace sto se skramice tice i ja je imam al je ribice jedu (ciste) te je okej sve
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Dec 29, 2019 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze i da se zasadi tj deo stabljike se ocisti i ubode u podlogu da bi bila na mestu, moze i slobodno da se krece kroz akvarijum, ali iako se sadi nece imati koren.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne kozice, ribice, puzevi, panj... LittleForest Arhiva Malih Oglasa 5 Čet Mar 26, 2020 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nezahtevno bilje !! Trifke98 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Dec 03, 2019 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bilje prednjeg i srednjeg plana Beograd popindeed Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Avg 10, 2019 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bilje respectre Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 25, 2019 9:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License