Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Asian Carp video Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[youtube:30c6a3266c]http://www.youtube.com/v/InENM6fwIwE[/youtube:30c6a3266c]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 8:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ilija1805
Akvarista


Opomene: 3
Registrovan: 27 Jun 2011
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ahahahaahaha same uskacu nije potreno da pecas ahahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam gledao jednu emisiju, i isto su bili ti šarani u pitanju. To su baš velike ribe. I kako je jedan čovek bio blizu ivice broda jedan poveći šaran iskočio i ošamario ga smejanje smeh udario ga perajem po obrazu Very Happy smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prevod Ovog videa je napad sarana, zbog toga sto ove riba amerikanci nazivaju aziski sarani to su ustvari beli tolstolobici ( postoje i crni ).
Gledao sam vise emisija na Discovery kanalu o ovoj raibi. Amerikanci se stalno zale na ovu ribu koja inace ima izuzetno tvrdu koscatu galvu cak sam cuo da je usmrtila jednog coveka kada je iskocila iz vode Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nenadk850
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2011
Poruke: 99
Lokacija: OBRENOVAC

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovo se zove pecanje!!!! Samo treba oklopiti kabinu,i ulov zagarantovan Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledao sam emisiju o ovoj ribu,koja je dosla u ameriku i naselila se tamo i pocela nenormalno brzo da se razmnozava.
Pa se svake godine organizuju takmicenja u hvatanju ove ribe.
Gledao sma na kanalu "Nationak Geographic WILD".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Srbo
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2010
Poruke: 107
Lokacija: Mali Idjos

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije dosao sam,nego su ga uvezli da bi jeo alge,ali se previse namnozio i sad polako istrebljuju autohtone vrste ribe i naseljava sve reke Amerike.Sad je velika borba da ne udje u sliv misisipija,ali tako je to kad se covek mesa u prirodnu ravnotezu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

trebali su da puste ancistruse umesto ovih napasti...bar bi imali neke koristi od toliko riba... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 3:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Riba je uveliko u slivu Misisipija.Trenutno su postavili elektricnu mrezu na ulazu u velika jezera,tako da im je eko sistem,blago receno,poprilicno narusen.Inace nije prijatno kad vas pogodi riba od tridesetak kila,sa vrlo tvrdom koscatom glavom.Bilo je polomljenih kostiju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 8:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Komentar videa još kaže da je na čamcu bilo još jedno dete, koje se ne vidi uopšte na snimku, sklupčano u fetus položaj kod samog pramca u strahu da ga ne tresne neka od ovih riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 10:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Srbo ::
Nije dosao sam,nego su ga uvezli da bi jeo alge,ali se previse namnozio i sad polako istrebljuju autohtone vrste ribe i naseljava sve reke Amerike.Sad je velika borba da ne udje u sliv misisipija,ali tako je to kad se covek mesa u prirodnu ravnotezu.


Ne,oni su bili u ribnjicima,dovezeni iz Azije,ali kad je bila poplava oni izasli i naseseli se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka JUWEL primo 70 Dragonstone (FOTO/VIDE... Gagi22 Akvarijumi 7 Čet Okt 01, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciscenje akvarijuma, redovna zamena v... brcilo Početak u akvaristici 6 Sre Feb 15, 2017 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo Video :D bokice_200 Akvarijumi 2 Sre Nov 30, 2016 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: Nitrifikacioni ciklus (video) TeoDos Početak u akvaristici 6 Pet Apr 22, 2016 9:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Postavljanje mahovine na granu (video) TeoDos Biljke 6 Pon Mar 14, 2016 12:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License