Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Filteri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 6:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U planu je novi aq od 112l. Koji filter preporucujete?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve zavisi od finansija. Ako si resio da das vece pare za filter svakako bi to bio kanister, a ako bi zeleo da prodjes malo (citaj mnogo) jeftinije moze spoljni stakleni filter.
Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel moze neki hang on?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zavisi od protoka...koliko tera l/h taj hang on???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 11:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najjednostavnije ti je unutrasnji flter.
Atmanovi su najjeftiniji ali su veoma dobri.
Za tvoj akvarijum bi odgovarao Atman At-f103 1000 l/h.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Unutrasnji filter od 1000L/h za aq od 112L ce praviti cunami.Ne treba mu to.
Moj glas je spoljni filter od 20-25L.Najbolje resenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako Ti najviše odgovara neki od Hang-on filtera, imaš solidan izbor, od jeftinijih, Kineske proizvodnje( Atman, Resun ) do boljih i skupljih( AquaClear ).
Raspitaj se samo koliki je protok motorne glave i uzmi onaj koji ima protok od 3-4 zapremine akvarijuma ~ 500l/h. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni je najbolji i najjeftiniji spoljasnji filter Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u ovoj temi ima dosta pitanja...od svih je najbolji kornet filter i najevtiniji je cisti bolje od filter fontana jer u filter fontani nema nista osim jednog malog sundjera koji se brz zaprlja a kornet filter je od svih ovih malih filtera najbolji jer u njega mozete da stavite vise i on cisti do 50l ak...ovde ne igra ulogu protok fontana jer ako u komori ima vise slojeva za filtraciju sve stoje sporije prolazi kroz filter cistija je voda....
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kaplarm ::
Da ne otvaram novu temu, ako treba prebacite ovaj post. Imam tri aq. po 20 litara interesuje kako da odradim filtriranje vode za sva tri odjednom tj. kako da napravim jedan zajednicki filter ako je to ikako moguce. Akvarijumi ce naravno stajati jedan pored drugog.
najbolje je kornet filter ,kupis 3korneta i jednu punpu i cistis svih 3ak ako nemas para za 3 filtera napravi ih od tegli...
Image
Image
Imagetegle oblozi sa kamencidjima mlogo je lepo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad020
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2011
Poruke: 50
Lokacija: Sombor, Backi Brestovac

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijumu od 160 litara imam samo jedan korner filter, dali bi mogao da ubacim jos 2?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakav korner filter za akvarijum od 112l i 160l !? Bez obzira sto ima vise slojeva ne moze da pridje Hang-on filteru korner nije za vece akvarijume od 40l. Kao sto rece gos'n Krcko gledaj da protok bude priblizno 500l ma koji filter napravio ili kupio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

MiMa987 ::
Unutrasnji filter od 1000L/h za aq od 112L ce praviti cunami.Ne treba mu to.
Moj glas je spoljni filter od 20-25L.Najbolje resenje.


Ne bi bio cunami,talasalo bi ga ali ne bas previse.
Meni akvarijum od 30 l cisti filter 450 l/h,iako bude previse 1000 l/h,skoro svaki noviji filter ima mogucnost regulacije protoka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nasao sam neki kuci, potpuno nov, kupio ga ja sa mamom kad sam bio bas mali!!! Neki trumpif Bio-200.kaze 200l/h. Evo i slike, sta kazete
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Eheim filteri Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Jan 19, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filteri Sicce Space Eko+ Aquarist1204 Filteri i pumpe 4 Uto Okt 29, 2019 5:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati sunđer filteri nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jun 05, 2018 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Spoljni filteri nikouro Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 24, 2017 8:07 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sundjer filteri azazel Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 22, 2015 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License